Yamaha XJ 500 (1981)

Vloženo 27.11.2016
Aktualizováno 26.2.2017

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Jak jsem to složil a položil

Na motorce jsem provedl spousty změn. Udělal teleskopy, vyměnil fajfky, vyměnil membrány od JBM Industry, nesčetněkrát seřídil karburátory, vyměnil brzdy, rozhýbal zakouslou zadní kyvku (dva odrezovací spreje a týden vyk

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.11.2019
    Uskutečněno: 17.11.2019
  • Pořád se něco objevuje...

No a aby toho nebylo málo, při výrobě nosiče když se udělalo hezky, vytáhl jsem mašinu z garáže a jal se nastartovat. NIC - prostě ta mrška nechytla. Po chvilce se pod ní objevila loužička a po jejím řádném prozkoumání j

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.05.2017
    Uskutečněno: 14.05.2017
  • Vyrobil jsem si nosič.

Po nějaké době zase jeden příspěvek. Zatímco bylo venku hnusně pracoval jsem na výrobě nosiče pro mou rakouskou SECU. Původně jsem plánoval koupit něco ve stylu Krauser, ale nic z toho se mi prostě nelíbilo. SECA je

Vloženo: 14.05.2017
    Uskutečněno: 14.05.2017
  • První a druhý výlet

Tak se konečně zadařilo. V pátek jsem přijel z práce, všechno jsem seskládal, seřídil podtlaky podle budíků zapůjčených od kamaráda a čekal jak bude v sobotu. Sobota nezklamala, už od rána svítilo sluníčko a nic

Vloženo: 26.02.2017
    Uskutečněno: 26.02.2017
  • Vánoce jsou tady

No jak to tak bývá, vždy se najde něco, co je potřeba doladit. O mínusech mojí "Gejši" jsem se zmínil už v předchozím článku i u jejího popisu. Vánoční dárky jsem koupil už hodně s předstihem, abych měl dost času na

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.02.2017
    Uskutečněno: 04.02.2017
  • Začínáme

Tak jsem se odhodlal trochu zdokumentovat cestu, která snad bude zakončena první dubnovou vyjížďkou. Jak jsem psal, nejdříve přišel na řadu palivový systém, pak karburátory atd... Záslepky k podtlakům na přírubách ka

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.12.2016