Prague Harley Days 2014

Mejdan pro jezdce všech značek obsáhne kromě moto srazu také bohatý doprovodný program. Jeho součástí bude jak prezentace novinek Harley-Davidson (včetně premiéry modelu Street 750), tak i výstava historických kusů. Nejstaršímu je 91 let!

Prague Harley Days 2014
„Zcela nový formát moto srazu nejen, že nepodmiňuje účast vlastnictvím motocyklu Harley-Davidson, ale naopak vítá širokou veřejnost a láká ji na spoustu atrakcí,“ vysvětluje Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pro region CEE. Jednou z nich bude výstava historických motocyklů Harley-Davidson, probíhající po oba dva dny akce a se vstupem zdarma.

ROK VÝROBY 1923...
...má v dokumentaci zapsán nejstarší exemplář výstavy Harley-Davidson. Tehdy se portfolio značky z Milwaukee chlubilo motocykly typu J, W a F-Head Twin, samozřejmě s dvouválcovými vzduchem chlazenými motory objemu tisíc kubíků. I dalších zhruba třicet exemplářů bude stát za pozornost, nemůžou zde chybět ani ostatní předválečné kousky nevyčíslitelné hodnoty včetně modelu z roku 1928 (tehdy byl založen nejstarší fungující klub na světě Harley-Davidson Club Praha) ze soukromých sbírek hrdých majitelů. Další zajímavostí výstavy historických motocyklů se stane i papírový model chopperu v téměř životní velikosti.
...STEJNĚ JAKO 2014
Součástí Prague Harley Days 2014 bude kromě výstavy historických motocyklů také přehlídka současných Harleyů v rámci předváděcího demo trucku. Ten nabídne veřejné organizované testovací jízdy na současných 23 modelech
Harley-Davidson. Neméně interesantní podívanou přinese česká premiéra vodou chlazené novinky Harley-Davidson Street 750 a dalších nejnovějších strojů H-D.
MEJDAN PRO VŠECHNY
Pražské dny Harley nebudou typickým srazem motorkářů, ale kulturně-společenskou akcí s nádechem motocyklů. Ty totiž znamenají svobodu, v podání značky Harley-Davidson se stojedenáctiletou tradicí,“ zdůrazňuje Jaroslav Vavřina, šéf pražského dealerství Harley-Davidson, který zároveň stojí za organizací pilotního ročníku. A Praha bude poprvé jednou ze zastávek v cestě na megasraz European Bike Week, pořádaný v rakouském Faak am See, kam se loni sjelo více než sto tisíc motocyklů...

Prague Harley Days v datech

KDY: 29. - 30. srpna 2014 (pátek od 10 do 02 hodin, sobota od 9 do 02 hod.)
KDE: výstaviště Praha-Holešovice, venkovní plochy a Průmyslový palác
CO: motosraz, motovyjížďky, jízdy obratnosti, výstava motocyklů, demo jízdy, mytí a servis motocyklů, tombola, bodypainting, live music, DJs, koncerty kapel, kaskadérská show FMX, pole dance, Miss Prague Harley Days, galavečer thajského boxu…

ZA KOLIK: venkovní program zdarma; večerní program za 150 Kč po oba dny
WEB: www.harley-days.cz
HARLEY-DAVIDSON – 111 LET MOTOCYKLŮ
Ten příběh značky z amerického Milwaukee nepsaly stroje, ale lidé. V roce 1903, kdy čtyři mladí kluci měli revoluční myšlenku postavit motorizované kolo, to byla jejich touha po dobrodružství a objevování, která napsala první kapitolu dnes už 111letého příběhu. Od té doby se každý zvrat zapsal s novou generací jezdců, která přináší nový pohled, svůj jedinečný hlas. Jsou to miliony hlasů. Je to jeden příběh. A každý ho řídí svou vlastní cestou.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist