Hayabusa a BKing sraz Dobré 2010

Každý správný „Hayabusák a BKingář “ měl zakroužkovaný 24. kalendářní týden,resp. dny od 18. do 20. června. A proč? Konala se akce s názvem Hayabusa a BKing sraz Dobré 2010.

Hayabusa a BKing sraz Dobré 2010
Jednalo se o nekomerční a uzavřenou sešlost pro majitele těchto dvou výjimečných strojů. Stalo se zvykem,že se každý rok chopí pořadatelství někdo jiný a tím pádem sraz cestuje po cele naší republice. Tentokrát jsem vzal akci na svá bedra já a uspořádal jí v obci Dobré v Orlických Horách na tamním koupališti.
Jelikož to děláme pro sebe na vzájem,vybírání vstupného nepřipadalo v úvahu. Účastníci zaplatili pouze ubytování a to,co projedli a propili. Jelikož nebylo počasí zrovna přívětivé a dopřálo republice na několika místech včetně Dobrého malé průtrže,tak byl masivnější příjezd až v podvečerních hodinách. Také v sobotu dopoledne přijelo na desítky motorek ,a tak vyjížďka, která započala úderem 13.00 hodiny čítala na 40 strojů. I přes to,že nás bylo zhruba o 20 méně,než minulý rok v Želetavě, byla účast více než slušná. Trasa vedla z Dobrého přes Kounov do Deštného, dále pak Orlickým Záhořím, Bartošovicemi v Orlických Horách až na hráz vodního díla Pastviny, kde jsme vyrovnali naše stroje. Po vyfocení a sdělení zážitků z cesty jsme se vydali zpět na „základnu“ trasou přes Žamberk, Vamberk a Rychnov na Kněžnou.
V odpoledních hodinách se někteří vydali domů,protože se nechali zmást předpovědí očasí,která slibovala na neděli přívalové deště, které se ale nekonaly. O organizaci i zábavu jsem se po celou dobu akce snažil já s mojí Raduškou a to v podobě vyhlašování nejrůznějších soutěží. Takže došlo na klasickou páku, gumcuk a košíkovanou. Dále se rozdaly diplomy pro nejstaršího účastníka,nejhezčí motorku srazu a především nejvzdálenějšímu účastníkovi a to Šaňovi s manželkou,kteří přijeli až ze Slovenska a tím se postarali o přejmenování republikového srazu na mezinárodný!
Jak je vidět,tak i bez vstupného a zvučných jmen kapel jde udělat sraz, na který se bude dlouho vzpomínat. Hlavně na přátelskou atmosféru, která byla cítit na každém kroku po celou dobu. A abych nezapomněl, tak děkuji sponzorům za věcné dary do soutěží,které velice potěšily všechny výherce. Tímto děkuji firmě motorcycles power sports, zámečnictví Dörre, Nejtymu za nakreslení hlavního motivu na plakát a hlavně časopisu Supermoto a tím pádem i Františku Gorczycovi za příkladnou spolupráci. Děkuji Vám všem co jste přijeli a už teď se velice těším na slet našich sokolů v roce 2011.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.40
Známkováno: 15x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist