globalmoto_kveten




led žárovky do hlavního světlometu

Odpovědí (6)
  • 0

    4.3.2024 od ja1

    Určitě se dají sehnat z Číny Aliexpres, ale dobré vědět jakou žárovku potřebuješ, h4,h7,h1, to když zadáš na Google, tak ti to tam naskočí, např led H4

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.3.2024 od aesel

    Zdar
    Jasné, mám vo V-Strome ledkové žiarivky od Osramu, svietia parádne. Akurát (niektoré typy) majú vzadu ten chladič, takže montáž vyžaduje trochu úprav.
    Katalóg tu: Osram.com
    Kúpiť sa dajú napr. v ML parts

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.3.2024 od Anti

    Technický to možné je ale už se to tu řešilo že homologace je jen od některých výrobců a pro některé motocykly. Takze pokud to neřešíš tak libovolný prodejce,pokud chceš mít klid tak prohledej fórum,někde je téma s odkazem na ofiko katalog homologovaných modelů a adekvátních žárovek.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.3.2024 od Obo67

    Ahoj, záleží jaký typ máš. Já měl na bandasce LEDky v těch čočkových světlech (kapotovaná MK II) a svítilo to supr. Potřebuješ typy HB3 a HB4. Kupoval jsem je na ledpodsviceni.cz

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.3.2024 od Slávek-TDM

    Tady je seznam kompatibility pro Philips a Osram. Je teda zatím dost bídný:
    https://www.philips....patibility-list.html
    https://www.osram.cz...ight-breaker-led.jsp

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.3.2024 od KubaLC8

    Pánové LEDkaři, v rámci svojí vlastní bezpečnosti si uvědomte, že pokud je jiný řidič oslněn, nedokáže odhadnout vaši rychlost a polohu. A to s kdo ví jakými LEDkami je oslněn. Nejen to, že nejsou homologované, tak zbytečně ohrožujete nejen sebe, ale i ostatní řidiče.

    Doplněno:

    Moje majú zdroj tam, kde má byť. Ale pre nejaké pofidérne šmejdy to samozrejme platiť nemusí.

    5.3.2024 od aesel

    LEDky mají jinde zdroj světla než H1/4/7 a v tom je ten problém. Tohle nastavením světla neopravíš.

    5.3.2024 od KubaLC8

    To záleží na nastavení svetlometov, príp používaní diaľkových v úlohe stretávacích.
    Aj so slobou žiarovkou oslníš, ak je nasmerovaná hore.

    5.3.2024 od aesel

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist