globalmoto_duben_nolan




Záměna budíku z jineho modelu

  • 0

    13.12.2017 od FousekCZ

    Zdravím zajímá mě jestli je možné připojit budíky z mt-09 nebo mt-07 na mt-03 vím že ma více pinů kvůli abs atd. Hlavně mě zajímá jestli bude ukazovat správně rychlost a jestli půjdou otáčky do maxima, když u originálu je max 9 tis. Dík za případnou radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    17.12.2017 od context

    Myslím, že by ti tam ani nepasoval, musel bys upravit popř. vyměnit uchycení budíku a myslím, že i konektor na kebelech bude jiný, jestli by ukazoval správnou rychlost nevím, ale měl, by

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.12.2017 od kilix

    noo, vzhľadom na to že ten konektor je úplne iný, môžu byť na ňom aj piny úplne inak, no sral by som na to. Prečo tam nedáš taký budík ako tam patrí?

    Doplněno:

    Hoj protože ho nemůžu sehnat jediný co sem sehnal je přímo z yamahy za 14 tisíc. Nebo z polska za 5000 ale to mám strach aby mi vůbec přišel. Každopádně jsem dneska koupil budiky z mt-125 2015 a ani se nerosvítí tak teď nevím jestli je nefunkční budík nebo jestli nepotřebuje k funkci i řídící jednotku ze stejného modelu :( ale stejně dík za odpověď

    17.12.2017 od FousekCZ

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.12.2017 od VasilM

    Jo, to máš blbý. Já hledal půl roku a nakonec jsem stejně musel koupit fungle za 14,5k....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist