globalmoto_duben_nolan




Rychlost

  • 0

    24.4.2017 od praedator

    Setkal jste se někdo prím s tímto ???! Chtěl jsem trochu provětrat na intruderu 1400 trubky a při cca. 160ti najednou něco jakoby cvaklo (hluk vitr takže mic nevim) vše bylo dilem okamžiku....tedy najednou začal řvát motor jako by "vypadla" rychlost, (mašina přestala táhnout),okamžitě jsem plyn ubral a motorka normálně začala brzdit motorem. Všiml jsem si lehkeho kouře a kapky oleje na spojce mezi výfukana...NEVÍ NĚKDO CO TO BYLO ??? Nebo mohlo byt ? S mašinou jsem pak normalka jezdil a vse OK . Tak rychle se vsak uz bojim.
    Poradi nekdo ?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    24.4.2017 od kilix

    Najskôr ti vyskočila rýchlosť, asi máš na päťke zošlahané bočné zuby. Aký je to ročník a koľko km? Pôvodná prevodovka bez zásahu?
    Počul si pri tom ranu železo na železo? Najskôr rana tesne predtým ako motor vyletel do otáčok a potom zas rana keď si ubral?

    Vyskúšaj to ešte raz, napr. do kopca a daj päťku a plný kotol, veľká záťaž + max. výkon motora, vtedy sa to stáva, ak sú naozaj hrany bočných zubov zošlahané ako veštím z kryštálovej gule.
    Ruku maj pripravenú na spojke a ak sa to zopakuje, vyskojkuj to hneď a s medziplynom opäť zaraď. A budeš si týmto spôsobom istý že je to ono.
    Ak áno, rovno si zožeň dobrý servis a na nič nečakaj, zvykne sa to zhoršiť a potom tú päťku už ani nezaradíš.

    Doplněno:

    Zapomel jsem : Děkuji za odpoveď....

    25.4.2017 od praedator

    rv.96 najeto něco malo pres 86 tis. Km

    25.4.2017 od praedator

    a ešte - ak si nepočul pri tom výpadku a aj po ňom ranu železo-železo, tak ti iba šmýka spojka a máš to jednoduchšie, vymeníš pružiny, lamely a hotovo. Odksúšaš to tak isto, veľká záťaž, veľký výkon motora, veľa plynu, ťažký prevod a sleduj či ti vypadla rýchlosť, alebo len šmýka spojka.

    24.4.2017 od kilix

    btw, môžeš pozrieť môj profil, denník motorky, ja som to riešil vlani na mojej, vyskakovala asi päťka a trojka, už ani neviem presne :)

    24.4.2017 od kilix

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2017 od BLUESAVAGE

    vypadává kvalt - mě padala 3ka
    oprava za 35 tisíc
    nic velkýho
    ( bude to čím dál horší, až se jednou fofrklacek hryzne na tvrdo a nepůjde řadit s nahozeným motorem )
    u Introušů normálka

    Doplněno:

    😔😞😢

    25.4.2017 od praedator

    😔😞😢

    25.4.2017 od praedator

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist