bmw_r1300gs_cartec




Jak velký problém je překročení 35 kW

  • 0

    24.7.2016 od DEEV

    Dobrý den. Je mi 18 let a chtěl bych zakoupit Kawasaki ER-5. Problém je že ne všechny mají max. 35kW. Chtěl bych se zeptat jestli je moc velký problém kdyby měla například 37kW. Nebo jestli jdou ty 2kW ještě "zaškrtit". Díky za odpověď. :)

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 1

    25.7.2016 od Radmenza

    Zaškrtit jde snad každá motorka. Za 8450 Kč, tak si spočítej, jestli se ti to za -2 kW vyplatí. Bez škrcení to ale nemůžeš řídit a je jedno, jestli jedeš na silnější o 2 nebo 200 kW.

    Doplněno:

    Aha. Tak to asi radeji budu hledat déle abych alespoň nejakou nahodou našel ER5ku ve 35kW ale je jich málo. Každopádně diky za odpověď.

    25.7.2016 od DEEV

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.7.2016 od Martin1979

    Vždy jde o to, co máš napsáno v TP. Kamarád má Trandála zapsanýho jako 25 kW a tak na to může se svým řidičákem. Jinak je normálně otevřený. Nikdy mu s tím nedělali poliši problém.

    Doplněno:

    Aha:) diky za odpověď :)

    24.7.2016 od DEEV

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.7.2016 od ja1

    kup si to co má napsáno max 35 kw.

    Doplněno:

    No spis jde o to že to kupuju ze svýho a na toto mám jen me zajímalo jak to je

    24.7.2016 od DEEV

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.7.2016 od Magooor

    mam doma jednu s 25kW v papírech..... ale jinak je plně otevřená ......... už tu jen tak stojí přemejšlím estli ji nerozebrat a pověsit na zed ...

    Doplněno:

    Aha diky:)

    27.7.2016 od DEEV

    Tak na to nikdo za normálních okolností nepřijde. Leda tak až nabouráš a pojišťovna se v tom bude hodně vrtat. Já měl asi ER-5tku škrcenou pomocí dírek v šoupátcích karburátorů, protože je přede mnou někdo zalepoval, aby jela rychleji. Tak možná stačit sehnat ty děravá šoupátka, třeba s někým prohodit, nebo provrtat, ikdyž nevím jestli není třeba i nastavit jehly.

    25.7.2016 od Pedl

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.7.2016 od SirPhelipo

    Já budu teď prodávat svojí er5, má v TP 25, jinak klasa 37,5kW... Kdybys chtěl, napiš...

    Doplněno:

    Hele ja bych to kupoval další rok. Takže spis ta moje otázka na ty kW je kvuli tomu co mam vyhlížet po zimě. Takže mám čas, ale diky za nabídku.

    27.7.2016 od DEEV

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.7.2016 od Katei

    Taky mám ER5, co má v papírech 25kW, ale ve skutečnosti má 37
    No pro nás, co máme A2 je to docela problém, protože hodně námi vyhlížených motorek má 37kW. Ale myslím, že je blbina zaškrcovat to kvůli 2 kW. Zkus se poohlídnout po některé, co má v papírech psáno míň, dost to mívají

    Doplněno:

    Souhlasím :D diky:)

    27.7.2016 od DEEV

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist