Švýcarsko na nové Suzuki GSX-S 1000 GT

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

bumble-bee (0) napsal 16.12.2023 v 13:19

Super, že píšeš o zkušenosti s novou motorkou. Pokud po ní někdo pošilhává , tak je taková zkušenost přesně to, co pomůže.

Frankie (731) napsal 25.10.2022 v 21:26

Švýcarsko je pěkný, letos jsem tam bych asi už počtvrté a pořád dobrý. Draho tam ale je, to zase jo.
Tak hlavně že sis to užil a motorka tě baví, to je hlavní

Miklasek (21) napsal 09.10.2022 v 15:36

Pekný cestopis. Vďaka za inšpiraciu s passami. Švajčiarsko som trochu pojazdil iba autom a hrozne rád by somtam vzal motorku.
Súza mi sice dizajnovo úplne nekoštuje, ale som vďačný Suzuki, že vyrába takéto výborné GT-čko!
Drž sa!

Oldakom (0) napsal 08.10.2022 v 18:15-1+1

Nedá mi to - pro srovnání: Začátkem září t.r. jsem podniknul na Hondě NC 750X DCT 9denní cestu do Rakouska, Švýcarska, Francie a Itálie. M.j. celkem 17 horských sedel až do 2 802 m n.m. na Col de la Bonett. Celkem ujeto 3 350 km se spotřebou 2,9 l/100 km (podle tankování a ujetých km)...

Bladerunner (650) napsal 06.10.2022 v 09:12+1

Díky za zajímavý článek. Dobrej tip cesty zpět - Mariazell, Stockerau, Laa. Vždycky to jedem po dálnici :)
Silvletta je asi super, už jsme tam měli jet 3 roky zpátky ale dojeli jsme do Insbrucku vycuclí jak sodovky a dále už se nikomu nechtělo. Motorka je určitě zajímavá, oceňuji rozumný výběr podle mě ideální pro cestování po Evropě než-li ty trapné cestovní endura na silnici.

Brukev (853) napsal 05.10.2022 v 19:07+1

Fajn cestopis i trasa .. Alpy sou proste skvělé ..

Ale neodpustím si jednu výtku .. GTčko je poměrně pěkný stroj ale ten deflektor to proste totálně zabijí . Vím že je to bolest většiny cestovních strojů ( já plego sundal úplně ) ale tohle je prostě pěst na oko … sorry ale musel sem

brunda. (20) napsal 05.10.2022 v 11:19

Skvělá trasa,hezky napsaný jenom škoda formátu fotek.Moto jsis pořídil parádní,tak ať slouží a máte s bráchou spoustu dalších km.

31081 (676) napsal 05.10.2022 v 08:00

Motorka je fakt pěkná,tak ať slouží A Alpy,to je klasika,ty vždy potěší