Slovensko 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

skopuzzi (26) napsal 15.10.2017 v 21:36

Skvělej cestopis, dobře napsanej, dobře naplánovanej, nenudilo mě to a rozhodně díky za tipy!

satanachist (27) napsal 14.10.2017 v 11:31+1

Za mě paráda. Slovensko mám rád a mnoho míst jsem projel. Bydlím na CZ-SK hranici, tak na výlety na Slovač jezdím snad častěji než k nám.
Pokud je někdo pohoršený stylem psaní, ať navštěvuje literární stránky. Já dávám za jedna!

hasic89 (7) napsal 14.10.2017 v 07:57+3

.. cestopis kratky a vystizny.. za par dni ste toho stihli dost.. ci ste mohli viac ci menej ci lacnejsie alebo drahsie sa povedat neda.. kazdy ma na vec iny nazor.. som zo spiša a potesilo ma vase cestovanie po mojom okoli.. je sa na co pozerat.. spisska nova ves, levoca, bardejov, kosice, ci ine.. bohuzial je cestovny ruch na slovensku stale slaby..
Kazdopadne sa na vas bratov cechov a sestry cesky tesime..

kuzmič (15) napsal 11.10.2017 v 23:01

Koukám, co to tam na těch fotkách je za motorku...
Já jen, že jste nedávali nijak velké kilometrové nájezdy, že jste toho docela viděli... Já většinou když se urvu a někam vyjedu, přesto že mám naplánované zajímavosti, většinou se mi výlet zvrhne na ježdění a ježdění...
Tímhle jsi mě asi inspiroval... zpomalit...

Košo (46) napsal 11.10.2017 v 22:48+1

Ahoj super. Hezky a stručně napsané. Krásná místa, hezká projížďka a inspirace.
Ať to jezdí, skvěle, bezpečně a v pohodě.
Pája

jets (522) napsal 10.10.2017 v 18:24-1

spike-cz - naprostý souhlas, je to jen a jen odpovědnost admina. Je to jeho web a on určuje pravidla. Mě je jen líto, když si vzpomenu na úroveň, jaká byla před lety a teď... Vím - klid, klid, to je devíza naší rodiny, ale přesto... Myslím, že pokud má člověk jen trochu sebereflexe, tak si z kritiky vezme poučení a udělá lepší práci. Myslíš, že by bylo lepší dávat všem cestopisům 1 a do diskuze psát jen slova chvály, jací jsou autoři všichni borci? Jednotný povinný názor už jsme tu měli a posilování sebevědomí bez opory ve schopnostech je podle mě cesta do pekla.
No, až na konci října vyjde můj krátký cestopis, tak to asi dostanu pěkně sežrat :) :) :)

spike-cz (137) napsal 10.10.2017 v 17:40

jets: Souhlasím prakticky se vším, cos napsal. Taky proto si píšu jen deník a osobně mi to stačí. Co se mi nelíbí, je trochu folklor na m.cz s haněním cestopisů.Už se to rozebíralo jinde včetně příspěvků moderátorů. Ale polož si otázku, jestli není ta údajně klesající kvalita příspěvků trochu vina modů? Přeci nemusí pustit každé dílko s radou přesunu na deník tvůrce. A taky je mi líto dětí z rozvrácených rodin a pilotů - literátů začátečníků...
Ale tohle vše je a bude asi věčný boj.

hendrik (3) napsal 10.10.2017 v 12:01+2

Za mě stručné, výstižné, fotky k tématu. Dobré tipy pro další motorkáře, toho si cením víc, než rozvětvených souvětí a fotek plných jídel, flašek piva a pořád stejných obličejů v hospodě. Za mě

VladaM (141) napsal 10.10.2017 v 12:00

jets (108) napsal Dnes v 11:34

Co nás tady poučuješ a kritizuješ!

jets (522) napsal 10.10.2017 v 11:34-1+1

Nechápu proč děláte z "kritiky" takovou tragedii. S "kritikou" se potkávámě celý život od malička. Jak jinak se chceme posunout dopředu, než když nám někdo řekne: tohle a tohle je dobrý, tohle a tohle je potřeba zlepšit. Když ve škole napíšu blbě diktát, tak bez milosti dostanu za 5 a nikdo se se mnou nemaže, protože to prostě mám blbě. Buď se urazím, odejdu ze školy a budu negramotný, nebo se z toho poučím a příště to napíšu lépe. Kritika přece není ukřižování, ale nástroj, jak se můžu sám zlepšit. Samozřejmě pominu vyjímky, které tady jsou a píšou kritiku naprosto nevhodným a urážlivým způsobem. To ale přece pochopí každý normální člověk. Blb se najde vždycky všude. Ale pokud mi někdo napíše bez urážek a přátelsky co a jak by se dalo zlepšit, navíc má sám zveřejněné úspěšné cestopisy, tak na tom přece není vůbec nic špatného ne?

31081 (676) napsal 10.10.2017 v 10:35

Za mě pěkné .Já jsem si oprávněné kritiky ke článku vyslechl dosti. Ale někteří jsou tu jen proto aby kritizovali

Rokyt (0) napsal 10.10.2017 v 10:18

Ahoj Guzzisti,
článek mě velmi potěšil i inspiroval.
Určitě krásný výlet se spoustou zážitků.
Přeji krásné ježdění na úžasném stroji.
P.S. snad se poznáme na příštím srazu.
Pavel Norge

VladaM (141) napsal 10.10.2017 v 07:50

jardakavan
Hele, není to tak špatné, jak by se dalo podle některých komentářů usuzovat.
Dobrý, dá se to.
Bez obav napiš příště další.

Finč (89) napsal 10.10.2017 v 06:52

jardakavan: Nenech si zkazit radost ze sepsanýho cestopisu Jardo. Příští (jestli ti borci nevzali všechen elán do psaní) bude určitě vyšperklovanější Na druhou stranu, s kritikou musí člověk počítat nó
A kolega "tříkolkář" na tom s tou češtinou taky není zrovna na jedničku

jardakavan (4) napsal 09.10.2017 v 22:00+4

Díky za kladné i negativní hodnoceni. Beru si je k srdci pro vylepšení mých případných dalších cestopisu.

spike-cz (137) napsal 09.10.2017 v 19:52

Myslím, že v tomhle případě jsou kolegové až moc kritičtí. Za mne určitě super výlet a krásná motodovolená.
Co se týče zápisů, taky radši píšu do deníku a právě kvůli těmhle hodnocením. Na cestopis nemám ambice. Nicméně každý jednou začne psát a tady se autor může poučit a přidat zážitky a pocity, což opravdu chybí.
Ale hoď kamenem, kdož jsi bez miny
Piš dlá a příště se nestyď dát tam duši. Pak to nebude mít chybu.

Jirka4137 (114) napsal 09.10.2017 v 18:21

Pěkný strojek i výlet na zajímavá místa.

chudelapipa (-161) napsal 09.10.2017 v 17:02-4

ach jo , zase ten pravopis , ale to už asi neřešit , neboť 90% slátanin je s pravopisem na štíru , dobré fotky asi jen tři ,a nechce se mi věřit , že za 5 dní s cestou tam i zpět vás to stálo 17240 kaček no co už , za mě

fidlimydli (321) napsal 09.10.2017 v 11:20+1

Jedna věc mne mile překvapila. Asi u 1/3 fotek je vidět, že u nich někdo přemýšlel. Mají hlavu a patu, což je zde výjimkou. Je vidět, kdo z vás zrovna držel aparát.

S textem je to stejné jako u 90% "cestopisů", takže spíš všeobecný apel pro většinu pisatelů:
Cestopis od itineráře cestovní kanceláře dělí osobní prožitky, emoce a příběh. Na destinaci nezáleží.

jets (522) napsal 09.10.2017 v 07:54-1+2

tomu říkám krásný zápis v deníku motorky