Varadero tour Nr.2 Alpy 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Milan1963 (273) napsal 12.02.2018 v 18:13

Dobrý cestopis. Pro mně inspirativní. Letos se totiž do Alp taky se svojí Jawou chystám. Taky na týden, hlavním bodem je Lichtenštejnsko. Proti vám spím ve stanu, nemám kartu, platím vždy hotově. A manželku na motorku nedostanu.
A tak díky za tento cestopis.

janogsx (0) napsal 11.02.2018 v 00:09

Ďakujeme Vám za pekný článok

MARTlN (54) napsal 08.02.2018 v 12:38

Na co tahnete zrcadlovku, když ty fotky jsou foceny nejakym pramobilem.

majky72 (131) napsal 07.02.2018 v 08:31+2

Nooo expedicia ...ale budiš nikde niesu presne parametre pre expediciu a vylet takže je to na nas ako si to nazveme ovšem naplanovat si pol roka do predu ubytovanie a potom sa bezhlavo hnat do burky to už dobrodružsto je
Čo takto nabuduce sa na to vykašlat najst si nahradne ubytovanie večer ked vidim že to proste nestiham a čo trebars pribalit si pre pripad spacak
Zo zásady už neplanujem miesto spania aby sa cela cesta nestala len nahananim sa po hoteloch, neverim že by ste cestov nejake ubytko nenašli zvlašt ak ste dalšie dva dni mali naplanovanych po cca 250 km to by ste časovu stratu lahko dohnali

Vaclavkyzek (9) napsal 07.02.2018 v 08:10+2

Hlavne že ste si to užili, sa mi zdá že sa sem presunuli diskutéri z našich bulvárnych novín , za chvíľu tu budú písať kritici a ufrflanci sami sebe, lebo normálny človek sem už nič nepridá . Čau

Targus (428) napsal 06.02.2018 v 23:31

Meli.

Njn, co bys chtěl po točvolantovi, to je přeci spodina společnosti...
Starej..., blbej..., a ještě si ani neumí odanonymnit účet...

Meli (195) napsal 06.02.2018 v 22:37

Targus- píšeš vzletně. Ale asi se intelektuálně míjíme anonymní účte...

Targus (428) napsal 06.02.2018 v 21:56-2

Meli:

Utrácíš rád?
Já ne. Čím větší částka, tím jsem nasejřenější.
Malá kompenzace nelibých pocitů nastane, když mi pak pořízený předmět přináší užitek - třeba větší produktivitu mé práce, anebo obyčejnou radost. Aspoň občas. Což je úlohou předmětu zvaného motocykl.
Tím se dostávám k druhé polovině první věty svého výroku.
Kolik lidí si pořídí motorku za účelem prožitku z radarové buzerace a postávání v zácpách?
Možná, že je takových masochistů hodně, ale já to nejsem. Dopravních kolapsů si užívám v práci a jezdit po silnicích, na kterých bych páchal vážné dopravní přestupky i na dvourychlostní Babetě, to teda fakt není moje hobby.
Pročež shledávám jak nákup motocyklů podobných těmto, stejně jako veškerého dalšího příslušenství ve spojení se zvolenou trasou výletu jako vrcholně deprivující, stresující a frustrující.

Capito?
Asi ne, že... Chjo, házet perly sviním...

mkcz (18) napsal 06.02.2018 v 21:47+1

Já myslím, že nejdůležitější je, že se jim to líbilo a že se vrátili všichni domů vcelku U mě dobrý

Meli (195) napsal 06.02.2018 v 13:44+1

Targus- Nechápu spojení ceny motorky a postávání v kolonách... jako že od určité ceny motorky už se nesmí jet pod kilo ani v obci, natož zastavit v koloně?

peterPP (2) napsal 06.02.2018 v 12:33+1

Dobré,čitanie.

31081 (676) napsal 06.02.2018 v 10:39+1

Jo a k těm fotkám,musím se přiznat,že jsem čekal také lepší kvalitu

31081 (676) napsal 06.02.2018 v 10:33+2

Jako už několikrát jsem zde psal,káždý,kdo se už dnes odváží sem něco napsat si zaslouží pochvalu.Takže za mě palec hore

Kulasec (56) napsal 06.02.2018 v 07:36-1+3

Mé očekávání na vyšší kvalitu fotografií se i přes to, že jste vezli zrcadlovku, nenaplnilo a galerii bohužel naplnily momentky z benzínek, parkovišť a hotelů. V expedici, kde účastníci litují, že musí po okreskách místo dálnice asi těžko najdu kousek "dobrodružství" a tak mne bohužel nezaujal ani text. Ale hlavní je že jste si výlet kolem komína užili a ve zdraví se vrátili.

Targus (428) napsal 05.02.2018 v 21:10-1

Koupit si motku za tři sta a pak trčet v zácpách a jezdit třicítkou pod dohledem demokratických radarů.

Už vím, co nechci.

Finč (89) napsal 05.02.2018 v 10:39

Velmi oblíbené spojení slov Großglockner a expedice
Jinak pěknej vejlet

jets (522) napsal 05.02.2018 v 09:14-1+7

Tomu rikam teda prava expedice, kam se hrabou Zikmund, Hanzelka, Holub a dalsi . Zase na druhou stranku, pokud lide takoveto vylety povazuji za dobrodruzstvi a expedice, znamena to, ze se mame fakt dobre a zijeme v sakra bezpecne dobe a miste. Tos do dalsich expedic good luck