Okolí rakouského Zell am See

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

jakto (0) napsal 02.08.2011 v 22:40

Chystame se po vasi stope na konci srpna. Clanek je pekny a hlavne odkaz na viamichelin nas zaujal. Diky

s.o.n.y (0) napsal 11.06.2009 v 10:13

Tak do Zell am See jedu letost v srpnu a uz se tesim. Loni jsem byl kousek cca 100km od Zell am See v Materndorfu a mistni nam tam poradili spoustu nadhernych vyjizdek. Ted jsem zvedav jestli tento rok budu nadseni stejne jak loni. Jinak Mauterndorf vrele doporucuji a muzu dat i popripade tipy na výlety.

ZdeněkS (18) napsal 07.06.2009 v 22:59

kde se dá nechat moto? Když třeba jdete k těm vodopádům?

stopař (0) napsal 23.12.2008 v 13:12

Ahoj všichni co jste již projeli Alpy.Tento článek s odkazama je super,hodně mne pomohl ,vhzledem k tomu že plánuji na červen projet právě okolí Zell am See .V Alpách jsem ještě nebyl tak hltám všechno co kdo napíše,také sháním parťáky na tento výlet.foldes.v@seznam.cz
Hodně km bez nehod.

angus (3) napsal 21.05.2008 v 11:11

Mně přišla silnice na GG perfektni... ALe s vylety jsme to tak loni moc nezvladli. Mohlo za to nachlazeni a chlast. Clanecek na pocteni bezvadnej.

Chary (13) napsal 01.05.2008 v 20:21

Také jsme měli tu čest se do těchto míst juknout,ale hezkej článek a dík za odkazy

vejv (0) napsal 01.05.2008 v 13:59

Taky bych se jel podívat, ale nevím kdy a s kým ,
Jinak fajn článek, chválím

Jacob_M800 (0) napsal 29.04.2008 v 09:29

Taky jsem tyhle oblasti navštívil loni, mohu vřele doporučit, je to tam opravdu nádherný jak po stránce výhledů, tak silnic.