VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Steh (0) napsal 11.12.2009 v 08:36

Hnilda : moooc pekne kufry, ale ten stitek, chudak kawa
Btw zupa clanek

Sema (22) napsal 10.12.2009 v 13:07

Raduska8000:jako na ER6F? Tý jo, není ta motorkana tolik věcí trochu malá? Aspoň mi tak přišla, když jsem na ní onehdá koukal při stání na křižovatce..
K fotkám: jsou celkem slušný, navíc předpokládám, že je nefotil fotograf s motorkou, ale motorkář s foťákem.

Hnilda (36) napsal 09.12.2009 v 22:29

Povedenej článek krásný foto i čtení,jen bych dodal že mám taky Er 6n a cestuji hodně a jsem spokojenej.Je pravda že mám štítek upravený sedlo a jsem menší takže nemám s dálkama problém.Ale to jenom taková vsuvka jinak fakt pěkný.

MajaZRX (53) napsal 09.12.2009 v 21:03

Článek moc fajn.Fotky taky celkem jdou(lubin to tak nemyslel).V tu dobu musel být hodně levnej benzín.

Kuzin (10) napsal 09.12.2009 v 21:02

to all: Ano, to beru. "plně naložený motocykl" je skutečně
v tomto případě lehce zavádějící výraz. na druhou stranu je mě docela "kus", takže naložený to myslím na tento objem docela bylo. Jinak díky za komentáře.

Raduska8000 (-1) napsal 09.12.2009 v 20:45

Tak jsem celý den dumala a důmala a na konec jsem objednala kufry od Givi. V46 a boční k tomu, tak uvidíme. Prodejce mi nabídl solidní cenu, tak to byla jasná volba. Takže ve dvou, kufry, tankvak, stan, spacáky, karimatky a jedeme směr Itálie

lubin (13) napsal 09.12.2009 v 20:17

hezkej výlet, dobrý čtení...pardon ale ty fotky jsou katastrofa...alespoň ty horizonty srovnat,když už nic jiného

Sema (22) napsal 09.12.2009 v 19:32

Ritchy:jo to jsem přesně chtěl poznamenat... Plně naloženej motocykl má leda Igor Brezovar, naloženej pak podle mého znamená i boční kufry/brašny.. Ale pěknej výlet

rudirt (45) napsal 09.12.2009 v 18:40

Hezký počteníčko, doufám, že se tam v příštím roce podívám také (V plánu je přibližně stejná trasa).
Všem mototuristům mnoho hezkých km v roce 2010 přeje
RUDiRT

enusim2 (21) napsal 09.12.2009 v 12:24

ja se v 2010 chystam do italie,nejspise s batuzkem a komplet plne nalozene moto vc batohu,tankvaku atd,ale asi bez brasen,tak sem zvedavej jak se vlezeme. jinak takhle nalozeny sme jeli na moto gp do brna a je to prece jenom trochu fuska nez prazdnej a to byla rovinka sama,v horach uvidime jak se budu loudat

crazy_doctor (8) napsal 09.12.2009 v 11:43

Já jel s VFR 800, tři kufry, plný tankvak, stan, dva spacáky a karimatky skoro stejnou cestu jak vy. VFR i s přítelkyní a semnou měla 412 kg.
JInak čtení pěkné a těším se, že v roce 2010 tam jedeme znova, ale na jiná místa. Přeji šťastné km bez nehod a plno zážitků

Ritchy (30) napsal 09.12.2009 v 10:49

hezké počtení , ale říkat jednomu kufříku a tankvaku plně naložený motocykl To je opravdu k zasmání, když jsem jezdil na třiapůle po čechách, tak jsem měl navíc ještě boční brašny a vše bylo bez problému Lidi jsou opravdu víc a víc zhýčkaní moderní výbavou, ale nedivím se, taky jsem si na to zvyjknul a proč to nevyužít, když ta možnost je.

Raduska8000 (-1) napsal 09.12.2009 v 10:40

Na léto plánujeme Alpy a to ve dvou a s kuframa. Tak uvidíme, jak Efko pofrčí...