Po hranicích cestou, necestou

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Codo (354) napsal 15.07.2020 v 14:00-1

Moooc pěkný! Jenom víc postřehů k vlastní motorce a jízdním zážitkům mi tam schází...Ale inspirace báječná!! A baťůžek je přímo skvělej a ještě k tomu za jízdy fotí

chipman (6) napsal 06.01.2018 v 15:35

Pěkný počteni!A dik za inspiraci!

Wenci (15) napsal 14.11.2017 v 17:35+1

Bezva! Moc hezký, připomělo mi to naše cesty, taky na chopperech. Jen jsme to nikdy neudělali vcelku jako vy. Nejvíc byly 4 dny Šumavy a Německa. Jsme holt už starší páni - táhne nám osmý křížek, je nás devět a někdy se podaří, že jedeme v plné sestavě. Tak 325 km za den je na nás až dost (to jsme jeli Krkonoše a Polsko). Tak vám držím palce a hodně pěkných cest!!!

vilda_vrtule (19) napsal 11.11.2017 v 14:50

Hezké čtení. Já už mám zazimováno, tak mi nezbývá, než si o ježdění přečíst a přemýšlet o příští sezóně

Finč (89) napsal 11.11.2017 v 08:02

Skvěle napsáno a pěkný fotky Díky za super sobotní ranní vzpruhu

Well-Being (7) napsal 11.11.2017 v 01:15

Moc hezky napsané, pěkné fotky. Děkuji za hezké počtení.

Dzawar (112) napsal 09.11.2017 v 13:42

Pěkný počtení , nádherná trasa , přístí rok to máme v plánu s ženou na Dvěpade . Jednu fotku od PL hranic mám úlně ze stejnýho místa , když jsme jely na Adržbach . Kopec jak sviňa . Poprvé co se mě nepovedlo rozjet za 1. s plnou polní / Hraniční přechod Mladkov-Petrovičky / Kamienczyk / . No už se těším , až bude zase pěkně

ferda.66 (38) napsal 09.11.2017 v 00:12

"...do Lednice. Alespoň na vlastní oči vidíme slavný zámek s mraveništěm turistů a hemžením kolem nich, připomínající většinu komerčních památek. Hotely, předražené, poloprázdné restaurace, plná parkoviště, všude davy lidí… Jedna fotka a rychle pryč! " ...tak tohle mam kazde leto vedle domoviny...a furt je to bavi,misto,aby s tim něco delaly
..super počteni

kuzmič (15) napsal 08.11.2017 v 19:48

Jak je krásná ta naše domovina, přestože "pár kroků za vesnicí jsi už cizinec..."
Moc pěkné...

k2j89 (25) napsal 08.11.2017 v 19:22

Cestopis zajímavě napsaný a připojuji se k sweetM, jezdíme do Polska, bereme tam benzín a je to bez problémů, kvalita potravin tam je také v pořádku, dokonce v mnoha případech lepší než u nás, chce to vyzkoušet a ne dát na předsudky.

sweetM (28) napsal 08.11.2017 v 19:08

Dobrá trasa, hezké fotky, pěkné počtení. Také jsme tyto hraniční cesty podnikli sice autem a na kolech, ještě s dětmi ale super dovolené. Opravdu projet to za 5 nebo 6 dní je málo. My,to měli rozdělené na třikrát: východ a jih, západ, sever vždy po týdnu a na tři roky. Sever je moc pěkný s přejezdy do Polska. Jinak benzín v Polsku beru bez problému na běžných benzinkách už dobrých více jak 30 let jak do bike tak do auta.

Kawadědek (3) napsal 08.11.2017 v 17:11+1

Počteníčko, užili jste si . Taky jsem s kamarády jel "Tour de okolo ČR". Jeli jsme na 14 dnů a projížděli zhruba tou samou cestou se začátkem a koncem na jižní Moravě. Na některých místech jsme dali pauzu a druhý den jsme si udělali komínovku. Já si z cest a vyjížděk dělám alba na Rajčeti. A když je v zimě psota-slota, tak než abych chytal splín a užíral se, šáhnu po nějakém tom albu a hned je líp. Zážitky z cesty okolo ČR mám v téhle formě:
//kawadedek.rajce.idnes.cz/MOTODOVOLENA_2015/

spike-cz (137) napsal 08.11.2017 v 13:47

podobnou cestu jsem taky uskutečnil a je to krásná poznávačka našich kopečků.

31081 (678) napsal 08.11.2017 v 12:43

Opravdu krása.Hezky čtivé a fotky super. Začíná mě to také lákat

ppm (0) napsal 08.11.2017 v 12:32

ahoj krásně napsané.Nezávidím natřásat se na choperu takvýa silnicema nesilnicema.Proto jsem ho prodal ,i když se mi líbí.Poprosím jen o přesnou mapku do mailu ?šlo by ?Mám naplánovanou cestu již měsíc a potřebuju doplnit některé info.Jinak kemp ?Neeee to nikdy chci se v klidu vyspat.

Guga (72) napsal 08.11.2017 v 12:03

Nádhera

marosH (0) napsal 08.11.2017 v 11:15

Projet kolem dokola ta myšlenka se mi dlouho honí hlavou,pěkně napsaný cestopis

Komik64 (3077) napsal 08.11.2017 v 08:18

Pěkná akce... Jihozápadní pohraničí = Český Les, Šumava, Novohradky, Třeboňsko, řekněme Česká Kanada až Podyjí, to je můj oblíbený prostor k projíždění a relaxaci. To je velká krása... Jen to jezdím na enduru... Zdravím a přeju ještě mnoho radosti a krásných zážitků "na dvou kolech" !