Orlickým krajem

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

jezeveCZ (-1) napsal 07.11.2015 v 21:11+1

Ahoj, pěkný článek. Jen bych si dovolil opravit Zahořany na Nahořany. Zahořany se nachází kdesi v Brdských lesích což je trochu mimo, Ahoj Majkl

Cellink (1) napsal 15.01.2013 v 10:27

Ahoj,no pěkně jsem si početl,jsem taky rodák z Rychnova nad Kněžnou,potěšilo mě to,kde jste se všude zastavili.A máte pěkné mašinky,na pohodové ježdění.Dávám vám za jedna s hvězdičkou.

robokope (0) napsal 12.11.2012 v 20:05

. moc pěkný výlet

Pivko (85) napsal 28.09.2012 v 21:55

seikos

Daart (21) napsal 27.09.2012 v 11:58

Zajimavy vylet. Ja osobne miluju orlicke hory, takze si tam rad zajedu taky. Jen skoda ze jste se pripravili o nektere pekne useky jako je treba cesta z Zamberka pres Mladkov do Kraliku, ale to koneckoncu spis oceni motorky na kterych jezdim ja

jsar (0) napsal 26.09.2012 v 11:48

Pro seikose: Pro mě a mě podobné, kteří jezdíme pro pohodu, je na cestě důležité i to, kde nám uvaří dobré kafíčko, anebo natočí prima zmrzlinu pro mojí ženušku. Cestopis je podle mne popis cestování. A my se opravdu stavěli i na jídlo, občas i na "venčení", ale to jsem tam nepsal. A vyleštění mašiny po nočním dešti-no to taky nepovažuji za odsouzeníhodné. Pravda je, že nejezdíme na enduru. jsar

archie1702 (3) napsal 23.09.2012 v 22:56

Seikos nezklamal

JíraFZS (24) napsal 21.09.2012 v 19:59+1

Ahoj. Příště to vemte z Deštný po 311 až na konec do Mladkova, nebudete litovat.

seikos (975) napsal 21.09.2012 v 12:56

Cestopis by měl čtenáře inspirovat k tomu, aby někam jel a něco viděl. Ale psát, že tamhle jste si dali kafe, pak kafe a pro změnu ledový čaj? A že támhle mají zmrzlinu, támhle, Votroka, Plzeň nebo Birella, to mi ani nepřipadá jako cestopis o něčem, ale absolutně o ničem.
To, že jste každý den museli omýt a naleštit stroje, tak k tomu se radši ani nevyjadřuji, protože mi je jasný, že špína u takovéto mašiny je technická závada

ThomsonMotorson (108) napsal 20.09.2012 v 08:19

..to "bylo hezky teplo", už pomalu voní nostalgií Dobrej článek, tak nějak to má vypadat při cestovaní po Čechách. Žádný velký chystaní a frčíme.. Ať Vám to jezdí oběma. Zdarec