Balkán 2018

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

selkie (5) napsal 15.12.2019 v 00:02

Nahodit strop červeným vínem, nepřiznat se a ujet...to mi stačilo a lituju, že jsem to dočetl až sem..snad jen díky tomu mi to ještě stojí za tuhle reakci

31081 (682) napsal 19.09.2018 v 12:35

Krásné fotky

Finč (89) napsal 10.07.2018 v 21:10

Jedním slovem: Pěkný

Dalas-fm (0) napsal 27.06.2018 v 20:49

pěkně napsané v sobotu vyjíždíme podobný okruh, tak se o to více člověk těší

cubafire (5) napsal 26.06.2018 v 18:02

super cestopis. jeden z nejlepších co jsem tu kdy četl.

Slashik (0) napsal 25.06.2018 v 20:27

Díky za upozornění, překlep bude opraven :)

backmen (2) napsal 25.06.2018 v 18:37

Majky72
Problém byl, že byl pátek kolem páté večer, a když jsem dorazil k obchodu, nikde nikdo. Po chvilce přemýšlení co dál, se z vedlejšího baru přijde zeptat pán, co bych potřeboval.

A další odstavec - den je úterý 1.května
Ale to není nic proti ničemu.

majky72 (131) napsal 25.06.2018 v 16:18

backmen: ja osobne som nepochopil ten "piatok buračka a hned utorok" - môžeš vysvetlit
Inak k pyramydam v Bosne prešiel som videl som vyliezol som na vrch a prešiel podzemie a za mňa jeden velky podvod ako dotiahnut turistov a trocha ich ošklbat
K pasom ...bol som niekolko krat Balkan a vždy len z občankou, pas sice ležal v kufry ale som ho nepotreboval dokonca ani do Kosova a to som tam isiel zo Srbska a miestnym malym hraničnym prechodom tak isto Makedonia Srbsko aj ostatne štaty. Chorvatko som chodil na obcianku davno pred tym než išli do unie takže si zbytočne vytahoval prepadnuty pas
A k dorozumievaniu na Balkane nikdy sa mi nestalo že by som sa nedohovoril a nepoužil som jedno slovo anglicke alebo nemecke par slov na dorozumenie srbochorvatštiny zvladne každy a miestny to isto ocenia viac ako ked na nich začneš perfektnou angličštinou naopak mne sa stava že ma ludia pozvali na kavu obed večeru posediet si podebatili so mnou ked som s nimi komunikoval ich jazykom aj ked to možno nebolo perfektne
O nejaky mesiac by som zasa mal ist môj oblubeny Balkan tento krat Bosnu a dúfam že zasa aj Durmitor no tentokrat hlavne šotoliny tak sa tešim a vlastne mi aj tento cestopis spravil radost

backmen (2) napsal 25.06.2018 v 12:13

Ani sem to nedočetl.
Stačila mi ta bouračka co se stala v pátek a hned další den bylo úterý!!!

Ordox (0) napsal 23.06.2018 v 16:57

Dobře napsané . Po letošní již třetí motodovolené v RO je balkán v plánu příští rok. Hodně poho km.

jets (522) napsal 23.06.2018 v 11:46

Ricci 78 & fidlimydli - chcete snad naznačit že tady nějakou dobu vycházely špatné cestopisy s fotkama na nic? Bacha na to, za to je tady pomyslná kulka.
Bohužel ale ano, máte pravdu, zase jednou je tady něco co se dobře čte a dobře se na to i dívá... Cestopis, který si na nic nehraje, když je to dobrý tak se napíše že je to dobrý, když je to blbý tak se to napíše taky, spousta hezkých a inspirativních míst... Moc se mě líbí zase ta pravda která se tady potvrdila, když je průser, vždycky se najednou vynoří někdo kdo zrovna může pomoct. Pěkné

berd (0) napsal 23.06.2018 v 01:25

moc pěkný. Už abych taky vyrazil

Frankie (731) napsal 22.06.2018 v 22:14

Moc pěkný. Cesta, cestopis i fotky
Většinu navštívených míst znám, včetně té cesty z Martin Brodu, ale u nás na endurech nakonec k nelegálnímu přechodu došlo

Jak Bosna, tak Černá hora stojí za návštěvu. Nádherná krajina, příjemní lidé a skvělé jídlo. Před týdnem jsem se vrátil s podobnými dojmy, potřetí a rozhodně ne naposledy.

Jen poznámku k navigaci, Sygic je dobrý tak do Alp, na Balkán jedině Locus pro, je značená i ta nejmenší cestička, body zájmu, má skvělý záznam trasy atd.

fidlimydli (321) napsal 22.06.2018 v 19:06

Po nějaké době zase fajn cestopis a dobré oko na fotky.

Targus (429) napsal 22.06.2018 v 09:31

Ricci78 (1) napsal 22.06.2018 v 07:59+1

Parádní cestopis a konečně po dlouhé době zase hezké fotky... Na to kolik lidí řeší pořád dokola foťáky a kamery, tak hezkých fotek je čím dál míň. Toto je pecka..

Hicks (1) napsal 21.06.2018 v 21:30

veľmi pekne a vtipne napísané, plno zážitkov. Hlavne že všetko dobre dopadlo, ľúto mi je ten búračky - pádu, hlavne že sa nikomu nič nestalo.

Bill22 (30) napsal 21.06.2018 v 18:58

Pěkné zážitky i cestopis . Mnoho míst poznávám a chci se tam letos vydat znovu. Díky.

Ondros (158) napsal 21.06.2018 v 14:13

Poutavě napsané, plné zážitků a zajímavých příběhů tohle by se vám na motorkách za půl mega nemohlo stát
Úplně jsem se do vašeho cestování vžil a připomněl si svoji cestu Brno - Rijeka - Split - Osijek - Brno Děkuji