Nejlepšyje Albanyje 2021

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

K_F (20) napsal 12.05.2022 v 17:34

Máš recht, Balkán is good, podle toho cestopisu usuzuju, že bych jel hnedle s Váma... Pěkný a klobouček...

dafikk (45) napsal 18.03.2022 v 16:52

Super... ...partička jak z čítanky
Balkán...tam je ten svět ještě v pořádku. Také to tam mám rád

Bill22 (30) napsal 14.03.2022 v 18:51

Paráda. Vybavilo se mi moc míst, který jsem už s kamarády projel. A co teda musím potvrdit, to je opruz na Makedonský dálnici. Já jsem každých pár minut vytahoval kvůli jednomu Euru kartu, až mi ji moje banka zablokovala, protože nabyla dojmu, že mi někdo krade prachy každou minutu / 1 €.

Brukev (853) napsal 13.03.2022 v 17:44

Super početní a evidentně i fajn parta … jedine minus je za ten kufr na BK … to je svatokrádež takový kus plastu na legeňdě

bubaris (35) napsal 12.03.2022 v 11:40

Tož fajne počtení ogaři. Byl jsem v Makošce několikrát a Skopje je super hlavně ten obrovský svítící kříž nad městem. Ohridsko je zajimavé místo, v tom malinkatém kostelíku kázali Cyril a Metoďějem. Jinak makedonské pivko je taková šťávička, dodnes nezapomenu jak místní valili bulvy na náš pokus se ožrat prostřednictvím pivní smrště
Bulharské cesty nekomentuji, nic moc, ve srovnání s Rumunskem nuda.
Zato úplně jsem se s vámi viděl v BiH. Cestu Banja Luka dolů k Chorvatsku mám projetou několikrát, to je svezení
Celý cestopis na mně zapůsobil, že si jdu nalít hltánek rakije a zavzpomínat.
Dobro došli drugare

motorbreath (491) napsal 12.03.2022 v 07:48

Dankešeeen

vena-x (9) napsal 12.03.2022 v 07:00

Paráda a pěkné počtení! Dyk!

Juraj22 (169) napsal 11.03.2022 v 08:54

Parádní dovča, pěkně jsem si početl

31081 (680) napsal 11.03.2022 v 07:30

Pěkné

mrkvojed (43) napsal 10.03.2022 v 08:53

Ahojda, tvl super cestopis, chvilku mi trvalo než jsem si zvyknul na "bo" v každý druhý větě, ale super prostě to do toho tak zapadá...Podobnej okruh plánujem s naší partičkou letos, tak snad se povede a tímto díky za inspiraci a tipy jo a na SMTéčku jsem jezdil 4 roky a tuze rád na to vzpomínám, super motka. Takže chlapi zdravím do Slezska? myslím, já su pražák ale do Frýdku jezdím na školení přeji spousty parádních dalších vejletů, ať se daří, ještě jednou fakt dobrý

optimit (2) napsal 06.03.2022 v 17:23+1

Výborně napsáno, normálně jsem to hltal jak film. A když jsem si k tomu představil i vaše obličeje v některých situacích, tak jsem se řehnil až jsem málem z židle spad...