Albánie a řecké Korfu na BMW R 1200 GS

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

MARTlN (54) napsal 01.06.2015 v 22:13

Mne se to cetlo fajn. Zasmal jsem se. Je to svym zpusobem fajn protipol cestopisu, kde se setri kazda koruna. Taky to neni uplne muj styl, ale verim, ze jste si to uzili a to jde

maovec (10) napsal 20.05.2015 v 16:42

Že někdo nemá zelenou kartu,se stát může,ale,když ani jeden nemá klíč na svíčky(a mají stejné mašiny),tak to mi hlava nebere.

milda_brno (1) napsal 14.05.2015 v 13:36

No ani jsem to nedocetl. Cestopis mi nic nedal, ale za to jsem se dozvedel jakou ma znacku/typ interkomu, mobilu, kufru atd. K cemu jsou tyto informace? GS-ari jsou proste asi jini

ziki.xt (23) napsal 08.05.2015 v 10:10+4

Nechci moralizovat,ale tyhle namachrovaný týpky na géesech fakt nemusím. Cesta bezesporu super o tom žádná, jen dost pochybuju o rozpočtu 20 000. Pokud vás někdo v této diskuzi upozorní na to že jste se předvedli jako banda sebestřednejch arogantů a vaší zbraní je jen další arogance a urážky , to o něčem svědčí. Ale i tak vám přeju z každý štreky Šťastnej návrat.

umělec2 (10) napsal 08.05.2015 v 07:39

Každý rok jedu do zahraničí a vždy maximálně jeden kufr. Beru si sebou trička, který po zasmrádnutí prostě vyhodím nebo ztratím. Domu přijíždím většinou už jen se spacákem. Jen loni mne převážel vrtulník a pak i sanitka. Nejdál sem byl zatím v Rumunsku na Yamaha XT 600 a vše bylo v pohodě až na zničenou pneumatiku, která byla nově obuta před cestou. Kreditka bývá skoro všude dobrá jen v Rumunsku se musí hledat a pak v Maďarsku u bankomatu je nutné přemýšlet. Byl sem na Jawáči, srazu Harley, Indianu, sprintech, na autodromu, Ducati srazu, zimáči a všechno mělo spojovací článek chlast. ten podle mne tekl všude proudem. Ĺidi spali pod i na stole, v příkopu, pod pódiem, obcovali na veřejnosti. Prostě dějí se věci. Ať se vám to líbí nebo ne. Však ona nám to unie brzo všechno zakáže. Pěkné je Slovensko, Ukrajina, Rumunsko asi i Albánie. Západ je podle mého názoru příliš sterilní a finančně náročný a na překvapení chudý. Co stojí za vidění bývá zpoplatněno atd. Viva bič boží...

Pivko (85) napsal 07.05.2015 v 21:52

Komentaře se četly taky fajn . Díky za počtení. Já raději solo v klidu , nervů mám v práci za cely rok dost. Pravda je někde u prostřed. .ps: nevim čím to je , já z Řecka už dvakrat dojel na jeden zatah domů . Zelenou kartu jsem měl prošlou ,doma byla nová, stálo mě to na hranicích 2700 Kč , aspoň jsem nikde nelital po tiskarnach. Zas tu něco dej ke čtení.

fábulus (-1) napsal 07.05.2015 v 20:13+4

se seikosovo komentři na ostatních cestopisech nesouhlasím, ale tady mu dávám plnej počet, vystihl vaše chování naprosto přesně. prasata utržená ze řetězu vyjela do světa. když se vožeru a potom se neumím chovat, tak nechlastám.

tanoz (5) napsal 07.05.2015 v 09:31-1+1

No,koukám,parta,co umí držet pohromadě i přes drobné neshody Ti ty parťáky může každej závidět. Také jsem si všiml,že všichni v diskusi ten cesťák dočetli až do konce a navzdory všem názorům to v nich nechalo dojem.I já to dal jedním dechem,takže dobrý.Dík za něj.Enduro bohužel nevlastním a tak se na svět asi budu koukat jen z asfaltového pruhu zdobenym nápisy CocaCola a MCsračky mezi samými slušňáky bez šance na nějaké to vzrůšo.

Romário.CBR (3) napsal 07.05.2015 v 00:17

se musím vyjádřit ještě raz
souhlasím s jawasym a ostatníma, co říkají a povídají o slušným chování v zahraničí...jo, máte pravdu...ale pointa cestopisu, psaného "satanem a pařmenem" Norim je o tom...pobavit a pobavit ...viděl jsem ho všeho všudy jeden den a jeden večer...byla to kurwa párty a chování bylo OK...trošku machruje, ale to já osobně občas taky...ale to naše ego, pánové, živíme každý z nás...někdo víc a méně, někdo mín a o to častěji... a nebo obráceně a dohromady ...pro mě ten cestopis a jejich dovča je jejich zážitek a jsem rád, že Nori měl tu chut, čas a náladu se s námi o tom podělit ...to není o tom, jestli říkám, že nekdo A je dobrej a má recht a někdo B né...mám vše v pýýýči ...jen to je muj nazor...klidně s tím satanem někam pojedu...Nori, vem Barču...ta její výdrž ve slivce je brutální ...PS: Old Wolf in Žabljak forever ...kolama dolu, bejku

Radek2107 (53) napsal 06.05.2015 v 21:41

Četlo se to dobře, o tom žádná. Nicméně styl, kterým trávíte dovolenou vy, není úplně můj šálek kávy.

jawasy (56) napsal 06.05.2015 v 21:09+3

Pro mě je v cestopisu asi 10% užitečných informací o místech a úsecích které stojí za poznamenání.Jinak je to katastrofa - čtení o tom jaké zbytečné problémy dokéže natropit jeden či dva i...o...i. Jak tady už někdo psal,je to každého věc jak se na cestách chová.Jen by mě zajímalo zda by jste si tohle dovolili např. v USA nebo v Číně - asi ne!!! Já pokud někam vyjedu za hranice té naší kotliny,tak se snažím chovat jako na návštěvě a ne jako hovado které se jede někam nezřízeně ožrat a pak ze sebe dělat machra Ne všude vás někdo chce natáhnout - ale věřte, že když máte 2,5 promile pod kůží že se vždycky někdo takový najde.A nemusíte ani opustit svou domovinu.

Cidas (7) napsal 06.05.2015 v 17:13+3

Správně Kobliho... Závidíme vám nekonečné hádky a konflikty, motorky, super pařbu v hotelu, problémy při obstarávání zelené karty, se kterou sis nelámal hlavu před odjezdem, závidíme Norimu fajn parťáky, kteří si odbočí z dálnice na bistro a vyserou se na něj. Atd, atd. Plánujeme rok cestu k Balatonu a o národní hrdosti jsme slYYYYYYšeli na sjezdu KSČ... Prostě Vám jen nechutně závidíme

Kolin_klain (4) napsal 06.05.2015 v 16:50

Lidi, chce to vzrůšo. Někdo si nevzne zel. kartu, někdo zapomene spacák, jiný náhradní trenky. Je to každého věc, mínus či plus... to už jedno. Někdo naplánuje týdenní trip přesně na hodinu a kilometr a vše se mu pak sere, někdo zbalí motorku a jede...
Kdo a jak se kde chová je každého věc.
V červnu jedu zakotvit na pár dní do Sarande a projet sever Řecka. Dík za pár užitečných typů

Komorerth (60) napsal 06.05.2015 v 15:38+3

tak som si to precital.. precital som si aj diskuziu a tak nejak mi to vsetko znovu voslo do kastliku "pozeri na GSoch" ... nezavidim blbost typu, ze si niekto zabudne jeden zo zakladnych dokladov doma (zelenu kartu), nezavidim ze so sebou v sile 4 rovnake moto nemate rozumne naradie. To ako sa bramboraci chovali dam bokom, to je uz kazdeho vlastny boj

Koblih01 (-6) napsal 06.05.2015 v 12:54-3+1

Nory uz sem nic nepiš. Ja se uplne stydim za nekteré pokrytece. Je to zavist nic vic. Samy jedou k Balatonu plánuji to dva roky nez aby se vychcali tak si nechají vyvalit bok. Protoze neni kde. A jak blby dekuji i kdyz je okradou. Nadávají na Němce a na vsechny ostatní. A říkají jak se stydí , ale o národní hrdosti slišeli tak mozna na sjezdu KSČ pred spartakijadou!! Uz se nane vyser.

Nori (35) napsal 06.05.2015 v 09:23

Seikos:Na tebe už reagovat nebudu,u mě jsi právě ty to hovado,které má neuvěřitelnou potřebu okomentovat,soudit a odsoudit s pocitem mistra světa,přitom se tady prezentuješ jako Brouk Pytlík.Ať ti to hezky jezdí.Good Bye.

seikos (975) napsal 06.05.2015 v 08:59

Nori (19) píše: Ježiši,to je vůl...

čímž jen potvrzuješ jeho názor

Nori (35) napsal 06.05.2015 v 08:31-2

Ježiši,to je vůl...

Tuji (29) napsal 06.05.2015 v 00:34+2

Upřímě, bylo to vtipný, ale jste hovada! Jeden větší chytrák a vejtaha než druhý! Takový lidi nemám rad. Chápu že se někdo vožere a pochčije kde co, ale jinak se mi Vaše chování nelíbí. Klidně můžete tomu říkat cestopis s nadsázkou, ale to povýšeni nad všemi je mi odporný!

Romário.CBR (3) napsal 06.05.2015 v 00:09

cestopis pěkně napsaný, jsem to četl jedním dechem
No, natlemil jsem se taky...a že, se občas někdo ožere, no a ...já su taky každý večer na dovče nalité

pěkně jste pojezdili, s tím asfaltováním docela kvaltujou, takže to chce stihnout co nejvíce šotolinek, než to bude super cesta se stánkama s hambáčema a nápisama Coca-cola.

mardock (73) napsal 05.05.2015 v 22:23

umělec:" kdo má na BMW má kartu". Tak nevím jestli to mám brát jako kompliment Bohužel realita je jiná. Tak či onak se komentáře zvrhávají hodně špatným směrem. Meli

Meli (195) napsal 05.05.2015 v 20:44-1

umělec2> tak to by mne zajímalo kam a na jak dlouho jezdíš a kdo s tebou vydrží když se ani nepřevlíkneš bo hadry taky zaberou spoustu místa... když vemu jen stan karimatky spacáky, kosmetiku a oblečení... buď si houmles nebo masňák s kreditkou - ostatní potřebujou moc kufrů a místa

umělec2 (10) napsal 05.05.2015 v 19:54+2

Pěkný cestopis a dobře zvolená cesta. Rozesmála mne i příhoda s chcaním do květináče a nahým kolegou v recepci. Že se občas vožerete, rozřežete povlečení pohádáte se patří k věci. Morální to není, ale hezky se na to vzpomíná. Jen jet 1220km za den mi přijde nechutné. Já ale bávo nikdy neměl a po pravdě ho ani nechci. Přijde mi hrozně veliký do terénu nevhodný. Na dálky je zase vysoké a do města? Taky nevím na co máte tolik kufrů co v nich vozíte? Já jezdím s jedním a v tom mám vše včetně spacáku. Kdo má na BMW má kartu a jinak skoro nic nepotřebuje. Díky za pěkné počtení.

ludom (4) napsal 05.05.2015 v 17:54

mikni: to je celkom mozne, ale hadam az tak po 65ke... dovtedy si rad uzijem "Motorky", ktore maju charakter, dobry dizajn, s motorom co ma "dusu"... jo a o poruchovosti sa bavit nebudem... vzdy je to len o Oje...om servise.

Ps: nove Bavo 12tka gs sa mi celkom pozdava, ale...este som nan nedozrel

mikni (103) napsal 05.05.2015 v 15:30

Kov...ha ha ha stejně na nich všichni jednou skončíte

Kov (23) napsal 05.05.2015 v 13:00+2

Mně prostě přijdou lidi typu BMW i na slipech kapku ,,jiní".

Meli (195) napsal 05.05.2015 v 09:14

Za cestopis dávám 1
Fotky dobrý ale zas to je v albu nějak zpřeházený
Na Masňáky s BMW slušné čtení
Ne teď vážně, krásně se to četlo - cestopis přesně vystihuje ono známé "Je jedno jestli je zážitek negativní nebo pozitivní - hlavně že je intenzivní! "
Je mi jasný že nějaké neshody na cestách se stávaj a zas je lepší rovnou si to vyřikat než to v sobě dusit a kazit si celou dovolenou nepříjemnejma pohledama, nebavenim se atd.
Věřím že i tak byla atmosféra výletu parádní byť si ze spolucestujících v cestopisu udělal trochu debily Nemáš strach že se Ti za to pomstěji?

seikos (975) napsal 05.05.2015 v 06:48

Nori: je zvláštní, že někdo argumentuje MG, sodovkou a biblí, někdo kdo jezdí na motorce, která je celosvětově etalonem gerontů
Proti jezdcům na BMW jsem neřekl ani písmenko. Sorry, že jsem tě popudil svým komentem, že se chováte jak němci, ale dle tvého popisu v cestopisu to bylo tak. A pozvání na společnou dovolenou s díky odmítnu. Již mám naplánováno s pohodovými lidmi, se kterými není potřeba se denně hádat

iman (25) napsal 04.05.2015 v 22:03+1

No dal som za jedna aj napriek výhradám vačšiny komentujúcich nespokojných so správaním sa našich cestovateľov kolegov. Ja by som to videl tak že cestopis bol písaný s trochou nadsádzky a snahou urobiť ho zaujímavejším čo sa vcelku podarilo lebo som ho dočítal do konca. A o to vcelku asi na takomto fóre ide. Ak sa mýlim tak ma zmínuskujte po samú čiernu zem.

Nori (35) napsal 04.05.2015 v 21:14

Sice jsem se nechtěl vyjadřovat k některým profesionálním moralistům,ale budu trošku muset.
Až budu vlastnit Moto Guzzi,pít sodovku a před spaním číst z Bible,tak to spíš budu sedět doma a užívat geriatrické farmaka...
Ostuda,špatná vizitka ČR a motorkářům...nemáte šajn.Všude kde jsme spali,i v onom hotelu na Korfu jsme se srdečně rozloučili,dokonce i s recepčním,který pracoval onu noc.Květináč nebyl uvnitř recepce,ale venku,v areálu,btw.
Ano,kluci mě během dovolené občas srali,ale i já je.Nikdo z nás není svatý,jako polovina zdejších cestovatelů.Nicméně vše jsme si vyříkavali právě během cesty.
A dále,v srpnu vyrážíme znovu.Přidá se někdo,třeba známý milovník všech BMW jezdců Seikos?

Předchozí
1 2