Kde bude možné legálně parkovat při Memoriálu Jiřího Koštíře v Jičíně pořádaného dne 30.06.2013?

Kdo byl asi tak nejrychlejší? Podle výsledků bych tipoval Koudelka 1:40?

1 reakcí na tento příspěvek Memoriál Jiřího Koštíře Jičín

1.7.2013 v 19:08 | Nahoru | #32
uhodl jsi,Koudelka na vzducháči 350 proti
Švihnosoj na TZ 250 mu to dal v posledním kole na cílovce,která byla tak 1km dlouhá,bych tipoval.A Kamil hned první závod veteránů a věnec má doma ,za to já mám místo věnce pohřeb v motoru

(reakce na) Memoriál Jiřího Koštíře Jičín

1.7.2013 v 19:11 | Nahoru | #33

DonCarlo píše: uhodl jsi,Koudelka na vzducháči 350 proti

co se stalo?

1.7.2013 v 21:44 | Nahoru | #34

1.7.2013 v 21:52 | Nahoru | #35

kadas píše: Nejrychlejší bych řek byl Petr Kolář na Suze 750 1:39. Jinak závody byly super, trať rychlá a skákavá :), dva retardery na prd..

25.4.2015 v 20:38 | Nahoru | #40
Letos již potřetí se na Letné chystají závody motocyklů „Cena města Jičína“, které se motorky uskuteční 30. a 31. května. Už v pátek 29. 5. v 16 hodin projede Jičínem spanilá jízda motocyklů. Pro diváky je připraven bohatý program, v sobotu budou po celý den od 8–18 hod. kvalifikační tréninky motocyklů a sidecar, na které je vstupné 50 Kč. V neděli v 8.00 hodin začne slavnostní zahájení jednotlivých závodů – Jízd pravidelnosti a vloženého závodu JAWA 50, vstupné je 100 Kč. Obyvatele čeká dopravní omezení – počítá se s úplnou uzavírkou okruhu tvořeného silnicemi I/35 – E 442 (obchvat Holín – Kometa), II/502 (ul. M. Koněva) a III/03519 (ul. Markova) v Jičíně. Další plnohodnotný bodovaný závod SZM o Pohár na přírodních okruzích předvedou jezdci z kategorie 125 Sportproduction (125SP). „Cena města Jičína po dlouhých letech navazuje na legendární Prachovský okruh, který dnes již nelze z bezpečnostních důvodů uspořádat. Srdečně zveme všechny příznivce motocyklového sportu,“ říká za Automoto klub Český ráj Jičín Dalibor Vik.

25.4.2015 v 22:49 | Nahoru | #41
pavel156> Jen aby mezi těmi motorkami, co pojedou tu spanilou jízdu, nebyli Rusové! Jistě by jim politici, co mají hlavu zabořenou v zadcích EU a USA až po ramena, zakázali průjezd jako těm Nočním vlkům!