srazík u Tesca a projížďka Havířovem:
krásné počasí a sluníčko tak bylo údajně 370 mašin
projel jsem s nima městem a pak jel už sám:Stonava,Chotěbuz,Karviná,Petřvald,Ov,Bravantice kolem Hany na Bílovec,Studénku,Příbor,Hukvaldy:
přes Mniší,Měrkovice,Kozlovice,Palkovice,Metylovice do Bašky kde je príma výhled na Lysou:
pak domů no najel jsem krásných 175km
1 reakcí na tento příspěvek jen tak se projíždět z okolí Ostravy,Havířova
Vyjel jsem si s mladou na motodovču nejdál jsme byli pod Zermattem,bohužel bez moto bo tam je zákaz
Matterhorn z Zermattu-
krásně viditelný byl
a na Stelviu jsme taky byli kolem 18 na vrchu přejeli jsme do Trafoi a ráno zpět to už za deště a prd viditelnosti ale večer vyšlo!
krása-
i Gavia pass proběhl-
no a lago Fedaia s Marmoladou-
a poslední naše zastávka byla Grossglockner hochalpstrasse a krásné počasí k tomu tak jsem ani nelitoval těch euro na mýtném
projeli jsme spoustu pass a nádherných míst městeček atd.zeměmi Rakouskem-Itálií-Švýcarskem-Livignem a zpět do Švajcu pak do Rakouska a z Glockneru domů najeto 4035km trochu děště ale jinak super