Sezóna skončila v Magny Cours

Motocyklový Gold Fren Team Erinac ukončil letošní sezónu Mistrovství Evropy Superstock 600 závodem na francouzském okruhu Magny Cours.

Sezóna skončila v Magny Cours
Francouzský okruh Magny Cours byl svědkem posledního závodu Mistrovství Evropy Superstock 600. Ondřej Ježek, jezdec Gold Fren Teamu Erinac, se do tohoto závodu kvalifikoval dvacátým časem a startoval tak z páté řady. Samotný závod provázel souboj početné skupiny, která bojovala o 14. pozici. Ondra sice v prvních kolech jezdil na 15. místě, pak však podlehl několika soupeřům. Cíl desetikolového závodu tedy pro něj znamenal nebodované, 18. místo. Stejná pozice mu patří i v celkovém pořadí, ve kterém si letos i přes sou neúčast v pěti závodech (kvůli zranění z Doningtonu) připsal 19 bodů.
Ondra Ježek:
„Kromě třetího místa na Lausitzu jsem s výsledky v letošní sezóně nebyl spokojen, bohužel ani v Magny Cours průlom nepřišel. Podobně jako ve Vallelunze jsem se potýkal s výjezdy ze zatáček. Přes skvělý start, při kterém se mi podařilo předjet osm jezdců, právě tento problém rozhodl o mém propadu výsledkovou listinou zpět na 18. místo. Pokusím se co nejdříve na nepovedený rok 2007 zapomenout a vrátit se příští rok připraven bojovat opět o nejvyšší příčky. Chtěl bych poděkovat svému týmu za dobře odvedenou práci v letošní sezoně, stejně jako všem našim partnerům, bez kterých se tyto závody nedají dělat.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist