Toseland se možná dočká MotoGP

Tým HannSpree Ten Kate Honda možná velmi brzo vstoupí do nejprestižnější motocyklové kategorie MotoGP.

Toseland se možná dočká MotoGP
Zákulisí motocyklového sportu začíná hovořit o jedné velké výměně. O možnosti vstupu do seriálu MotoGP začíná sondovat Ronald Ten Kate, šéf úspěšného týmu, který má v aktuálních celkových výsledcích své jezdce na prvních místech jak v mistrovství světa superbike, tak ve stejné soutěži supersportů. Ronald Ten Kate při Grand Prix Španělska jednal s představiteli HRC a sám přiznává, že jedním bodem dlouhé diskuse byl i případný vstup do MotoGP.
"V Jerezu jsem byl kvůli aktuální kontrole trakce pro nové motocykly CBR 1000 a kvůli startu Jamese Toselanda v osmihodinovém závodě na okruhu Suzuka," říká Ten Kate. "Ovšem musím také přiznat, že jsme jednali o možnosti vstupu do MotoGP. Každopádně je cokoliv více oznamovat velmi předčasné. Pouze jsme jednali o možnosti nákupu materiálu a platebních podmínkách. Opravdu nemám žádné významné informace, ty budou nejdříve v polovině sezóny."
Ovšem již dnes je jedna věc velmi pravděpodobná, pokud by totiž Ten Kate vstoupil do MotoGP, zřejmě by se s ním přesunul i James Toseland, který v letošní zimě velmi nerad odmítl lákavou nabídku na sedlo stroje Ducati Desmosedici GP7 jen kvůli tomu, aby si udržel naději na jiné sedlo, tedy na sedlo stroje Honda RC212V.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist