Red Bull Cup: Vyznamenání Jakuba Kornfeila

Prezident FIM, Vito Ipolito, předal dnes ve Valencii českému jezdci Jakubu Kornfeilovi cenu za vítězství v Red Bull Rookies Cupu 2009.

Red Bull Cup: Vyznamenání Jakuba Kornfeila
Dnes dopoledne převzal český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil cenu za vítězství v Red Bull FIM MotoGP Rookies Cupu 2009. Tuto cenu mu předal prezident FIM, Vito Ippolito z Venezuely.

"Red Bull Rookies Cup mě naučil spoustu velmi smysluplných věcí. Samozřejmě, že se zlepšila moje jízda, ale také jsem se naučil, jak se chovat ve světě závodníků a důležitých lidí. Velmi oceňuji, jak mě naučili komunikovat se všemi, kteří se o mně starali a to samozřejmě i s technickými pracovníky, pokud jde o třeba o setup motocyklu. Jako jezdec jsem se hodně zlepšil, a jeden z největších pokroků pro mě je, že jsem se naučil být mnohem jistější při předjíždění. Už dříve jsem uměl jezdit sám rychle na vlastní pěst, ale vyhrávat závody, to musíte také bojovat s ostatními jezdci a právě Rookies Cup vás to naučí.", řekl mimo jiné Jakub Kornfeil.Za celou redakci tohoto serveru Jakubovi Kornfeilovi SRDEČNĚ GRATULEJEME.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist