Misano: Podaří se Lorenzovi vyhrát a odvrátit tak útok Pedrosy?

Lídr šampionátu Jorge Lorenzo vyhrál během posledních šesti závodů pouze jednou, naposled v italském Mugellu a jeho náskok se tak ztenčil na pouhých 13 bodů o které vede před svým největším domácím rivalem Danim Pedrosou s Hondou. Cíl pro Misano je tak pro továrního jezdce Yamahy úplně jasný, vítězství!

Misano: Podaří se Lorenzovi vyhrát a odvrátit tak útok Pedrosy?
2011 vyhrál Jorge Lorenzo Grand Prix San Marina v Misanu: "Misano je jeden z okruhů, které mám opravdu hodně rád. V loňském roce jsem zde slavil skvělé vítězství a stál jsem zde i předtím několikrát na podiu", vzpomíná Španěl.
Boj o titul mezi Jorgem Lorenzem a jeho krajanem Danim Pedrosou se stále více přiostřuje. Oba dva poslední závody totiž dokázal Pedrosa vyhrát a Lorenzův bodový náskok se snížil na pouhých 13 bodů. Ovšem hvězda Yamahy si je nebezpečí od Pedrosy velmi dobře vědoma: "Stále ještě vedeme mistrovství světa my, ovšem o tomto závodním víkendu musíme hodně tvrdě pracovat, abychom nejen první místo udrželi, ale musíme zkusit náš náskok ještě zvýšit. Naším cílem je pochopitelně podium a nejlépe vítězství v závodě".
V přestávce mezi Brnem a Misanem využil Jorge Lorenzo ke třem dnům testů v Brně a v Aragonu, kdy nejen zkoušel různé updaty na současný motocykl, ale zároveň testoval i nový motocykl Yamaha YZR M1 na rok 2013.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist