Popov má divokou kartu pro GP České republiky

Český tým Montáže Brož Racing, který s Miroslavem Popovem závodí v mezinárodním mistrovství Španělska (FIM CEV Repsol) v kategorii Moto2, získal od promotéra mistrovství světa silničních motocyklů divokou kartu pro srpnovou Grand Prix České Republiky v Brně !!!

Popov má divokou kartu pro GP České republiky
Autoklub České Republiky schválil a postoupil dále naši žádost o tuto divokou kartu. DORNA na svém zasedání minulý týden naši žádost schválila a divoká karta nám byla přidělena. Tato radostná zpráva zásadně mění program celého týmu. Místo letní pauzy a času pro léčení Mírovy zlomené klíční kosti, musíme okamžitě zahájit přípravy na GP České Republiky.

Především musíme zajistit testování na okruhu v Brně, abychom zde najezdili co nejvíce kilometrů a získali potřebná data a nastavení motocyklu. Nejbližší testování máme naplánováno na 26. a 27.července 2014. Při tomto testování musíme nejdřív ověřit, zda je léčení zlomené klíční kosti v takovém stádiu, aby Míra mohl naplno jezdit a nebyl limitován nedoléčeným zraněním.
„Testování v Brně máme naplánované čtrnáct dní po operaci klíční kosti,“ uvedl Miroslav Popov, který si začátkem července zlomil klíční kost během závodního víkendu CEV v Albacete. „Musíme test plně využít a propracovat se k co nejlepšímu nastavení. Po testu uvidíme, zda už je klička v pořádku.“

„Na Grand Prix v Brně by už mělo být vše bez zdravotních problémů. Nicméně závod mistrovství světa v kategorii Moto2 nebude nic lehkého a našim prvním cílem se bude do závodu kvalifikovat,“
dodal závěrem jezdec týmu Montáže Brož Racing.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist