MEZ MČR Pannoniaring

Výsledky druhého závodu Mezinárodního Mistrovství ČR, který se jel na maďarském okruhu Pannoniaring.

MEZ MČR Pannoniaring
Volná do 600
  1.- Václav Jiruš (CZE-Honda)
  2.- Lubomír Molin (CZE-Yamaha)
  3.- Martin Mikulec (CZE-Yamaha)
  4.- Miroslav Pažitný (CZE-Suzuki)
  5.- Tomáš Melios (CZE-Yamaha)
  6.- Ondřej Korčák (CZE-Yamaha)
  7.- Vít Hlavenka (CZE-Suzuki)
  8.- Zbyněk Čech (CZE-Yamaha)
  9.- Stanislav Tvarůžek (CZE-Yamaha)
10.- Radoslav Gerhat (SVK-Yamaha)
11.- Jan Volák (CZE-Yamaha)
12.- Jindřich Pokorný (CZE-Suzuki)
13.- Tomáš Tvrzník (CZE-Yamaha)
14.- Jaroslav Müller (CZE-Yamaha)
15.- Jan Hlavinka (CZE-Yamaha)
DNF Pavel Haken (CZE-Yamaha)
DNF Roman Mikolac (CZE-Yamaha)
DNF Vlastimil Tošenovský (CZE-Yamaha)
DNS Petr Mayer (CZE-Honda 250)
DNS Zdeněk Sedláček (CZE-Honda)
Volná přes 600
  1.- Přemek Glinz (CZE-Suzuki)
  2.- Michal Javůrek (CZE-Suzuki)
  3.- Aleš Halámek (CZE-Yamaha)
  4.- Lukáš Fejt (CZE-Suzuki)
  5.- Luděk Vichera (CZE-Suzuki)
  6.- Vítězslav Šopík (CZE-Suzuki)
  7.- Tomáš Milichovský (CZE-Suzuki)
  8.- Michal Fojtík (CZE-Suzuki)
  9.- Petr Holanec (CZE-Yamaha)
10.- Jaroslav Štecher (CZE-Kawasaki)
11.- Radim Mácha (CZE-Yamaha)
12.- Štěpán Říha (CZE-Suzuki)
13.- Bohumil Šaroch (CZE-Ducati)
14.- Pavel Vošťál (CZE-Yamaha)
15.- Pawel Švarc (Honda)
16.- Martin Kučera (CZE-Suzuki)
17.- Ladislav Kuboušek (CZE-Honda)
18.- Pavel Polusný (CZE-Suzuki)
19.- Jiří Kozelka (CZE-Honda)
DNF David Valenta (CZE-Yamaha)
DNS Zdeněk Štětina (CZE-Honda)
125 SP
  1.- Petr Kolář (CZE-Aprilia)
  2.- Radek Lamich (CZE-Aprilia)
  3.- Tomáš Hlaváček (CZE-Cagiva)
  4.- Michal Salač (CZE-Cagiva)
  5.- Radek Chlíbek (CZE-Aprilia)
  6.- Jim Kleysch (CZE-Aprilia)
  7.- Josef Chlíbek (CZE-Aprilia)
  8.- Václav Svoboda (CZE-Aprilia)
125 GP
  1.- Jakub Kornfeil (CZE-Honda)
  2.- Karel Májek (CZE-FGR)
  3.- Karel Pešek (CZE-Honda)
  4.- Patrik Ertl (CZE-Honda)
  5.- Nicol Marcone (CZE-Honda)
  6.- Michal Prášek (CZE-Honda)
  7.- Jakub Jantulík (CZE-Honda)
  8.- Andrea Toušková (CZE-Honda)
  9.- Oldřich Podlipný (CZE-Honda)
10.- Petr Zářecký (CZE-Honda)
DNS Lukáš Šembera (CZE-Honda)
Superstock 600
  1.- Pavel Ouda (CZE-Honda)
  2.- Michal Dokoupil (CZE-Honda)
  3.- Michal Drobný (CZE-Yamaha)
  4.- Roman Boček (CZE-Honda)
  5.- Tomáš Holubec (CZE-Yamaha)
  6.- Vladimír Ruža (SVK-Suzuki)
  7.- Thomas Mayer (GER-Suzuki)
  8.- Miloslav Beznoska (CZE-Kawasaki)
  9.- Michal Chalupa (CZE-Suzuki)
10.- Martin Haken (CZE-Yamaha)
11.- Zbyněk Čech (CZE-Yamaha)
Superstock 1000
  1.- Kamil Prager (CZE-Yamaha)
  2.- Petr Čermák (CZE-Yamaha)
  3.- Miloš Urbanec (CZE-Suzuki)
  4.- Kamil Holan (CZE-Yamaha)
  5.- Raymond Borowczak (CZE-Suzuki)
DNF Viktor Noss (CZE-MV Agusta)
Supersport
  1.- Michal Filla (CZE-Yamaha)
  2.- Václav Bittman (CZE-Honda)
  3.- Michal Dokoupil (CZE-Honda)
  4.- Jiří Fejta (CZE-Honda)
  5.- Jiří Brož (CZE-Kawasaki)
  6.- Michal Vecko (CZE-Honda)
  7.- Klaus Peter Domke (GER-Yamaha)
  8.- Josef Brtek (CZE-Yamaha)
  9.- Jaroslav Červenka (CZE-Honda)
DNF Jens Hahn (GER-Suzuki)
Superbike
  1.- Miloš Čihák (CZE-Suzuki)
  2.- Přemek Glinz (CZE-Suzuki)
  3.- Michal Javůrek (CZE-Suzuki)
DNF Marek Svoboda (CZE-Yamaha)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist