IRRC Frohburg – Vítězství slaví Webb s Lagrivem

IvanDvoutakťák (5115) napsal 28.09.2018 v 11:26

Romanko (1220) napsal 28.09.2018 v 10:12

Našel jsem ještě další články s výsledky 1. závodu SSp.

Romanko (1220) napsal 28.09.2018 v 09:50+2

Zde jsou tabulky a s nimi i pořadí (pro IRRC) v jednotlivých závodech.
Zde článek ve SW kde na konci najdete pořadí ve všech třech (2 x Open) závodech SBK, jež se ve Frohburgu jely.
Penz přivez celou svou sqadru a ta tam kralovala. Webb jel na d.k. a vyhrál i 1. závod SSp, do 2. nenastoupil, prý špatně zvolená pneu. Skvěle zajeli v SBK na divokou kartu Sheils a Todd, který jako nováček překvapil už na TT. Závod SBK IRRC se jel jen na 8 místo 10 kol po incidentu v zahřívacím kole. Nadieh Schoots v mizerné viditelnosti sestřelila Nica Müllera. Nico sice ještě motorku vytáhl z pole a dojel do boxů (tak rozčíleného kliďase Nica jsem ještě neviděl), ale oba skončili v nemocnici, Nadieh má něco s holení kostí(?) a na večerní vyhlašování byla zpět o berlích. Nico tam zůstal, prý zlomené chodidlo(?). Kamil se v závodě SBK dotáhl na Cowarda, ale chybělo mu půl kola na předjetí. V šestkách ve druhém závodě se úžasně dotáhl Maurera (přes 5 sec), předjel ho, ten mu to vrátil a držel si pozici. V poslední zatáčce sice udělal chybu, ale bohužel to ustál o 3/100 před Kamilem.
A tak máme po sezóně, t. j. před sezónou.

KARING (245) napsal 28.09.2018 v 01:21

Tak výsledky z Frohburgu by tady být mohly...

IvanDvoutakťák (5115) napsal 27.09.2018 v 15:46