Grand Prix San Marina - Misano, závod MotoGP

Komentáře
Kawasakiman (-7) napsal 06.09.2009 v 21:37

Vale

AKRO (-498) napsal 06.09.2009 v 21:34

Adamosr1 - Když je ti z toho zle tak to nečti! Je fakt,že každý závod je jak podle kopíráku dvě Yamahy,Pedrosa a pak nic a pak skupinka trapných statistů!

adamosr1 (0) napsal 06.09.2009 v 21:22

AKRO-Tak když se ti závody Motogp nelíbí tak se na ně nedívej a nekomentuj to tady jak trapák.Furt tady řešiš sračky.Už je mě z toho zle a myslím je tu víc lidí.Pan znalec .A myslíš že s tím ty něco uděláš že je to tak v Motogp.Né tak to tady nerozebírejte každej závod díky

desmo69 (638) napsal 06.09.2009 v 21:15

Však to je ideální:) Přece nečekáš, že mezi Rossiho a Lorenza vletí Vermulen a začne předvádět nějakou show. V motogp mají na vítězství 4 borci, což je pěkný číslo na to že jich je 17 (16 když nepočítam Maďara). V SBK jestli jsou na vítězství taky 4 jezdci tak moc...což z těch 27 jezdců už tak pěkný není. Takže o té špici bych se být tebou už po zbytek sezóny radši nezmiňoval:) No a křoví je křoví. To je všude, akorát v motogp máš to křoví zájimavější..jeden mistr světa vedle druhýho:) Prostě bomba jezdecky maximálně nadupaná..až na toho skota Maďara...to je větší omyl než přechod na 800ccm. V 125ccm byl borec, no ale to je jedno, to je na jinou diskuzi...

AKRO (-498) napsal 06.09.2009 v 20:48

Desmo69 - Já ti opravdu závidím ten optimizmus! V Estorilu je moc pěkná trať,ale co je to platné, maximálně se tam možná prohodí pořadi Lorenzo,Rossi pak 10 - 15 vteřin Pedrosa a pak zase odstup a zbytek 10 závodníků ve vláčku za sebou a pak na posledním místě tragéd Gábor...!

desmo69 (638) napsal 06.09.2009 v 20:34

Akro, no jistě, to se občas stává i v motogp:) Že Lorenzo celej víkend nemohl najít ideální nastavení a proto nestíhal je škoda (to posralo boj na špici). No a v zádu to podělal atentát Angelise...No v Estorilu snad bude líp. Tam bývají dobrý závody, je to fantastická trať

PityGPX (949) napsal 06.09.2009 v 20:30

Tak SBK dnes porazily MGP to je jasné. Jenže kolik lidí dnes večer ví že vyhrál Rossi a kolik lidí ví že vyhrál Spies s Reou???

Chelman (0) napsal 06.09.2009 v 20:29

Bylo vidět, že jede Vale doma a nechtěl bojovat s Jorgem. Je to škoda z pohledu diváka, protože se v druhé polovině závodu takřka nic nedělo (až na Capirexe a Doviho), ale i takovéto závody k tomu patří. Jen mi je líto Nickyho a Colina, stejně jako Pola Espargara, který ve stopětadvacítkách "udělal" závod a zasloužil si vyhrát.

wsbk (8) napsal 06.09.2009 v 20:20

vale no. 1

AKRO (-498) napsal 06.09.2009 v 20:10

Desmo69 - No máš pravdu,ty 125 a 250 byly pěkné a trochu tu pravidelnou slabotu v MOTO GP napravily. SBK tentokrát taky moc dramatické nebyly,co se dá dělat,občas se to taky stává! Ale přece jen byly o 100% zajímavější naž MOTO GP.

desmo69 (638) napsal 06.09.2009 v 20:03

A díval ses taky na 125 a 250?:) To se s tou mizéríí SBK nedalo ani srovnat

AKRO (-498) napsal 06.09.2009 v 20:00

Jaqblíčko46 - To víš,že jsem koukal a s tou mizérií z MOTO GP se to nedalo ani srovnat!

suzagsxf (0) napsal 06.09.2009 v 18:34

tak to byl Rossiho koncert se vším co k tomu patří proto je tak slavnej takovej jezdec jen tak dlouho nebude až Vale skončí

MartenK85 (1) napsal 06.09.2009 v 17:24

kaw750 - tak tak to je třída !! Respek z kluka jednoho Jak drží svoje tempo ,tak má nehoráznej držák ,když chce vyhrát

kaw750 (17) napsal 06.09.2009 v 17:15

To byl zase mazec !
Jsem štasné že žiju v době kdy Rossi jezdí.. lituji mojeho syna kterému je 3tejdny že už ho bude znát jen z povídání či DVD
Valentino je LEGENDA MOTO GP

MartenK85 (1) napsal 06.09.2009 v 17:11

To jsou závody jojo kdo chce závodit ,tak závodí.. O tom to je ,kdo neudrží tempo ,nemá na to

šíma46 (0) napsal 06.09.2009 v 16:36