Triumph Street Triple (2013)

Vlastník dejv78
Vloženo 3.5.2015
Aktualizováno 7.6.2018

Výměna brzdových kotoučů a destiček

Vloženo: 16.06.2017, Uskutečněno: 12.04.2017, Stav tachometru: 26812 km, Zhlédnuto: 27x, Firma: motokotouce.cz

Původní kotouče začaly cca. v půlce loňské sezóny škubat při brždění, což bylo nepříjemné (a potenciálně i nebezpečné), takže jsem se rozhodl, že je před novou sezónou vyměním.
Nové jsem objednal u firmy motokotouce.cz i s odpovídajícími destičkami. Čekal jsem na ně sice měsíc (zjevně jsem si vybral špatnou dobu pro objednání), ale čekání se nakonec vyplatilo. Triumph zase brzdí plynule :)

• Jarní servis + nový podvozek

Protože zadní centrál postupně odešel do věčných lovišť, a jízda na Triumphovi se postupně stala neúnosně nepohodlnou, rozhodl jsem se trochu zainvestovat a pořídit mu kompletní podvozek od Wilberse. Jedná se o set progr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.05.2018
    Uskutečněno: 29.03.2018
  • Drobná vylepšení

Jedno ze slabších míst jinak výborného Triumpha je podle mně jednoznačně standartní sedlo, takže jsem si udělal radost a koupil jsem si zvýšené, komfortní. Zároveň s tím dostal Triumph ještě originální zadní brašnu a nov

Vloženo: 09.05.2018
    Uskutečněno: 19.08.2017
  • Výměna pneumatik

Michelin Pilot Road 2 měly najeto už 14000 a i když ještě nevypadaly nijak děsivě, při jízdě už to prostě nebylo ono. Nové pneu jsou Bridgestone T30 Evo.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.06.2017