BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Ričrds
Vloženo 27.4.2015
Aktualizováno 27.4.2015

Nenápadná k okolí nedráždivá ale při tom svižná, a relativně tichá motorka, vhodná pro každodenní ježdění i dlouhé pohodlné cestování po ČR.

První dojmy - Je to prostě Němec všechno funguje jak má, mě dostala svou lehkou ovladatelností a pohodou nemám pocit že mi odjede pod zadkem. Mám ji chvíli tak za tím mě nijak neštve.

Měl jsem nějakou dobu litrovou Hondu vtr ta byla nesmlouvavá buď si na ni měl nebo ne. A to byl ten důvod proč jsem hledal milenku pro pohodu v sedle šilhal jsem po Aprilii Pegaso, ale nebylo to ono je vyšší a těžiště na tak lehkou motorku moc vysoko, proto jsem volil BMW mají stejný motor ale jízda je úplně jinde.

Moje použití je že na ni jezdím 11km každý den do práce, a když přeje počasí tak jak zahoukají tak jedu a jedu vracím se domů až se soumrakem. Jízda ve dvou je možná ale na rovinu ta jen občas, cestování je příjemné, dal jsem už lehký terén bez nákladu a dá se. Její nesmírná přednost podvozek dá se zvednout, a ztvrdit na silnici a změkčit na okresky.
Jsem čtvrtý majitel s částečně doloženým servisem a jako každý stroj který má správně pracovat musí mít správný servis, neměl jsem zatím žádný problém tak nemohu říct nic negativního co se týče provozu nelituji toho finančního rozdílu od již zmíněné Aprilie. Ten kdo si je vyzkoušel tak ví o čem mluvím.

petr103
petr103 napsal 22.11.17 v 20:15 10b.

taky mam takovou, je to super mašina ,jsem s ní moc spokojenej

kuplir
kuplir napsal 29.12.15 v 15:24 10b.

krásný stroj

datena
datena napsal 25.09.15 v 19:36 10b.

3neczak
3neczak napsal 12.08.15 v 14:39 10b.

Hezká. Hodně v klidu najetých kilometrů. Samozřejmě 10 bodů.

mpanda
mpanda napsal 27.05.15 v 22:34 10b.

hold za kvalitu se musí připlatit