KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 24.04.2016, Uskutečněno: 24.04.2016, Zhlédnuto: 28x

Někdo tady psal, že jsem dlouho nepřidal žádné novinky tak to musím rychle napravit. Přes zimu přibylo pár drobností jako např. sklápěcí KTM zrcátka nebo krytky rámu v oblasti bot, aby sám neodrbal. Navíc se mi moc líbí jak je odkryté male kolečko na řetězu. Vypadá to víc drsně Ale největší radost mám z kufrů od Romana z BIG HUSKY. Kdybych to měl shrnout tak super zpracování, hezké na pohled, vypadají robustně tak snad tolik i vydrží, jednoduchá a rychlá montáž. Prostě bomba a můžu doporučit všem co chtějí hezké kufry od šikovných českých rukou. Jen je na to potřeba myslet dopředu, Roman má dost práce a čekačka byly 2 měsíce, takže kdyby někdo uvažoval nad pořízením tak objednávejte co nejdříve .. Zatím jsem vyzkoušel jízdu pouze s poloprázdnými kufry a jízda bez problémů. V létě se chystáme na delší moto dovču na Slovinsko tak tam je otestuji i s plnou náloží. Jediný problém který pociťuji je ten že i s poloprázdnými kufry je motorka hodně těžká vzadu. Byl jsem zvyklý, že můžu pustit řidítka a motorka krásně drží stopu. Posledně jsem je taky pustil, no a málem jsem se rozbil tím jak je předek teď odlehčený tak stačí nějaká nerovnost na silnici a přední kolo jde do vzduchu a já musel honem rychle chytat rozkmitané řidítka abych to ustál. Jsem zvědavý až za sebe ještě naložím přítelkyni a do každého kufru 30 kg abych potom nejezdil pouze po zadním

Klouda (52) napsal 11.07.2016 v 19:56

Paráda! Taky už svoje netrpělivě očekávám, taky černý Husky ale EVO.

elvis78 (133) napsal 24.04.2016 v 11:45

pěkný I moto

boucek69 (2) napsal 24.04.2016 v 09:48

super kufry s vlastní zkušeností fakt moc dobry .

• Prodej

No a přišel čas asi na poslední záznam k téhle krásce. Přidám poslední fotky z inzerátu, než jsme se rozloučili a radost bude dělat už někomu jinému. Byla to skvělá motorka, měla své mouchy a někdy i potrápila, ale přest

Typ: Prodej
  • Moto dovolená 2018 - Rumunsko

V létě 2018 jsem s kamarádem a jeho tatkou, doufám že jednou skoro rodinou absolvoval cestu za krásami offroadu a panenské přírody v Rumunsku. Najeto zase okolo 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. KRásy Rumun

Typ: Dovolená
  • Moto dovolená 2019 - Cres, Lošinj

V létě 2019 jsem se svým parťákem absolvoval cestu za krásami offroadu na chorvatských ostrovech Cres, Lošinj a malý Lošinj. Najeto necelých 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. (y) 10 dní, bez kempu, bez uby

Typ: Dovolená