KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 27.05.2015, Uskutečněno: 27.05.2015, Zhlédnuto: 27x

Velké díky Cibusovi z LC8 fóra za vyřezání plotny. Za origo KTM chtějí nekřesťanských 1700, takže úspora veliká. Vše sedlo jak má takže spokojenost. Teď už jenom boční držáky a kufry od BigHuskyho hurá na moto.:)

Driver-toys (1) napsal 17.06.2015 v 16:04

Draku nejdřív to zkus, ať se nechytáš za hlavu někde na cestě až nebude vůbec čas něco takovýho řešit.. Podle toho co píšeš tam bude minimálně 10 kg, garantuju že se ti to ohne.

JouneSs (0) napsal 09.06.2015 v 07:50

Ahoj, díky za rady, chci na to osadit kufr od BigHusky 44L (ten střední co mají v nabídce), případně ještě na víko kufru upnout nějaký menší stan ( na boční kufry příjdou spacáky) ale to jen v případě delší vyjížďky ...tak jsem zvědavý no :D

Driver-toys (1) napsal 02.06.2015 v 19:19

Plotna je pěkná, velká, lehká a se spoustou možností na uvázání břemen . Ale POZOR - jen LEHKÝCH !!! Taky je totiž hodně ohebná.. Měl jsem ji pod kufrem a cestou se mi při jízdě po rozbitých silnicích ohnula za šrouby až k plastu nad světlem .
Pro používání na pár věcí při vyjížďkách co se vejdou do taštičky je super, ale jestli chceš na ní dávat kufr, tak ji musíš upravit. Já ohnul boky a ještě si z jeklů (15x30) svařil výztuhy, které mám na přišroubování pod tuto plotnu. Normálně (z důvodu lehčí motorky) je nevozím, ani přímo plotnu pod kufr, namontuji jen v případě nutnosti vyjetí s kufrem.

JirkaMetal (1) napsal 27.05.2015 v 19:21

Parádní

• Prodej

No a přišel čas asi na poslední záznam k téhle krásce. Přidám poslední fotky z inzerátu, než jsme se rozloučili a radost bude dělat už někomu jinému. Byla to skvělá motorka, měla své mouchy a někdy i potrápila, ale přest

Typ: Prodej
  • Moto dovolená 2018 - Rumunsko

V létě 2018 jsem s kamarádem a jeho tatkou, doufám že jednou skoro rodinou absolvoval cestu za krásami offroadu a panenské přírody v Rumunsku. Najeto zase okolo 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. KRásy Rumun

Typ: Dovolená
  • Moto dovolená 2019 - Cres, Lošinj

V létě 2019 jsem se svým parťákem absolvoval cestu za krásami offroadu na chorvatských ostrovech Cres, Lošinj a malý Lošinj. Najeto necelých 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. (y) 10 dní, bez kempu, bez uby

Typ: Dovolená