Ducati Monster 600 (1995)

Vlastník renka18
Vloženo 7.3.2015
Aktualizováno 28.3.2016

Malinko divoká příšera, ale vzhledem moc hezký naháč, možná trochu retro, ale mně se líbí.

První dojmy - No první dojmy, to už jsou tři roky. Nebylo to takový piánko jako auto, kolo, suzuki, yamaha ... klepalo se to a i na jedničku jsem musela přidat plyn chtě nechtě a musela jsem jet rychleji na rozjezdu, než jsem chtěla, nebo by se ten motor rozkočil vzteky, že mu nepřidám. Prý to je tím, že je to dvouválec :-). Klepe se to, třese se to, ale mám jí ráda. Dnes už jsem si zvykla. Na nějaké to popojíždění to není. Bolí ruka ze spojky. Motorka miluje svižnou jízdu, žádné loudání. Řekla bych za tři ideální rychlost na kochání se krajinou.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo má rád italské stroje :-), třeba fiat, alfa romeo, nebo ducati ...

Doplňky na motorce - Plexi štít

Příšerka už je prodaná, nebylo mi ten den úplně lehko...Najezdily jsme spolu 10 tisíc km od dubna 2012 do podzimu 2015. ( Na ženskou na mateřské a bez hlídací babičky - si troufám říct - to docela jde ). Zažily jsme toho spolu spoustu od radosti až po krizovky, ale nikdy jsme nespadly. Snad i proto mi ukápla slza, když si ji odváželi. Hřálo mě ale na duši, že šla do stejných rukou, ze kterých jsem si ji koupila. Tak doufám, že se bude mít holka stejně dobře jako jí bylo u mě.
Ducati má vskutku své kouzlo a za ty tři roky jsem si ji velmi oblíbila. Možná se k Italkám zase jednou vrátím. Tahle příšera mi už ale třetí sezónu přišla trochu pomalá. Potřebovala jsem změnu a zkusit jinou motorku.
Vzhledem k pohnutí duše z prodeje své první motorky jsem tuto vzpomínku napsala až nyní 28.3.2015.

jaro 2015 , Líbila se mi. Co víc dodat ?

Vybírala jsem motorku podle vzhledu. Jak jinak, když vybírá ženská . Možná dnes bych zvolila nějaký klidný a poslušný čtyřválec, ale už jsem si na ni zvykla a dobře mi sedí. Zatím bych neměnila. Zpočátku jsem se vyděsila, jak obtížné je zařadit neutrál. Takže pro začátečníka to není zrovna dobrá motorka. Spolujezdce nevozím, stačí, že zodpovídám za svůj život . Zbytku moc nerozumím, nejsem schopná ohodnotit podvozek a motor. Ovladatelnost je dobrá, je to malá motorka, takže dosáhnu nohama na zem, snadno si ji dotlačím kam potřebuju, což je velká výhoda. Poruchy : pojistky, svíčky ... . Po větším servisu jezdí, takže spokojenost. Chce to pravidelnou údržbu. Nečekat, až něco přestane fungovat. Zvládne i rozbitou silnici, jinak město moc nee - bolí ruka ze spojky a vzduchem chlazenýmu dvouválci v parném létě to taky nedělá dobře. Značka ideál výlety mimo ucpané město.

Čadil
Čadil napsal 13.04.19 v 12:28 10b.

žlutá krasavice,pěkný popis

BadRX
BadRX napsal 16.09.15 v 12:05

príííma!

rybíz5
rybíz5 napsal 14.05.15 v 11:58 10b.

Pěkný kousek,10B jasných

mor
mor napsal 02.04.15 v 10:15 10b.

zluta jjoooo

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 29.03.15 v 13:50 10b.

Pěknej taliánskej čmelák, ať dělá jen radost-