KTM 1290 Super Adventure (2015)

Vlastník ZTD
Vloženo 5.3.2015
Aktualizováno 24.9.2018

Vloženo: 02.03.2017, Uskutečněno: 02.03.2017, Stav tachometru: 47940 km, Zhlédnuto: 7x

Další zastávka v servisu, tentokrát pro novou ochranou mřížku na chladič. Všechno bylo v pohodě, jedu si to směrem na Bluff a z ničeho nic motorka zakucká a motor umřel. Sakra, co teď? Ukazatel benzinu hlásí třetinu, palubní počítač nehlásí žádnou chybu, motorka ale nastartovat nejde. Tak tam na krajnici poskakuju okolo motorky a kontroluji co můžu a v tom mě napadne, technik před pár dny sundával nádrž, povolil oba kohoutky benzínu? Haha, pravá strana nádrže měla zavřený kohout. Zbytek dne propršel, nepromokavé rukavice už promokají, zítra se musím kouknout po nových.

• Motorybaření

Dnes jsem chtěl vyzkoušet nové brzdové kotouče a destičky, ale taky jsem chtěl jít na ryby. Nakonec jsem zabalil prut a hurá na malý výlet k jezeru Selfe. Úspěch! První duhový pstruh - 53m.

Vloženo: 20.04.2018
    Uskutečněno: 20.04.2018
  • Molesworth Station

Dnes se jedu projet na Acheron Road - nejdelší šotolinovou cestu na Novém Zélandu. Šotolina je na cca 160 z 204 kilometrů. Cesta vede skrz několik farem, ta největší se jmenuje Molesworth Station, kiwáci proto tuto cestu

Vloženo: 15.02.2018
    Uskutečněno: 15.02.2018
  • KTM NZ Adventure Rallye

Tak konečně dnes odstartovalu druhá KTM Adventure Rallye na Novém Zélandu. Celkem je naplánováno pět dní v oblasti Jižních Alp. Už první den se ukazuje, že pořadatelé trochu přitvrdili. Celkem najeto okolo 300 km, z toho

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.12.2017