Honda NC 750X (2015)

Vlastník motobeast
Vloženo 3.3.2015
Aktualizováno 12.2.2016

Vloženo: 09.03.2015, Uskutečněno: 08.03.2015, Stav tachometru: 153 km, Zhlédnuto: 10x

Tak počasí bylo opravdu jako na objednávku, tak jsem neváhal toho využít a jel jsem se projet. I když musím říct, že ještě na velkých otevřených pláních foukalo. Ale bylo to moc fajn. Udělal jsem i pár fotek na sluníčku. Už pomalu uvažuju o těch doplňcích jak jsem se zmínil dřív. Každopádně hlavní stojan, bylo mi řečeno od "Freeman", že nemám řešit značkový či ne, takže asi něco ušetřím a koupím vyšší štítek. Nejen pro větší pohodu při jízdě, ale i z pohledového hlediska. Když jsem se podíval na motorku zezadu, tak poměr tělo motorky a ten přední štíteček, je fakt srandovní. Je to opravdu štítek z "naháče" ale na tuhle motorku bude sedět vyšší. Ještě pořeším jaký koupím, ale zatím se mi nejvíc líbí originál turistické plexi od Hondy. No adalší doplněk je samozřejmně padák. Ten ještě nevím jaký... asi ty trojúhelníky od GIVI, i když originál se mi zdá vyšší... ještě fakt nevím. Možná nebude od věci se někým z Vás co mají "X"ko potkat a okouknout to

• Jarní montáž doplňků

Zdravím přátelé... Tak jsem navštívil "domovský" servis abych si nechal namontovat další doplňky, které jsem si předsevzal. V prvé řadě to je hlavní stojan. Dlouho jsem řešil, jsetli chci nějaký "no name" nebo značkový.

Vloženo: 13.03.2016
    Uskutečněno: 11.03.2016
  • První letošní vyjížďka

Hurá, tak jsem konečně kopnul do vrtule a vyjel na malou projížďku. Byl to neuvěřitelný pocit zase sedět na motorce. Doufám, že toho letos najezdím víc. Loni bylo moc práce... No, ale to by byly zase jen výmluvy ;-). Ta

Vloženo: 15.02.2016
    Uskutečněno: 15.02.2016
  • roční bilancování

Tak jsem přátelé, zase zde... Takhle by to mohlo začít. Při zakládání profilu jsem si říkal, jak budu poctivě přispívat a... nic. Pořád není nějak čas. Možná je to jen výmluva. Takže se mezi tím rok s rokem sešel a já má

Vloženo: 12.02.2016
    Uskutečněno: 12.02.2016