Honda CBR 125R (2007)

Vlastník Fantomas89
Vloženo 25.2.2015
Aktualizováno 25.2.2015

Úplně první motorka, rád na ní vzpomínám:-*

První dojmy - První motorka takže skvělé dojmy. Rychle jsem si zvykl na ovládání a jelikož je hodně lehká, ovladatelnost byla perfektní.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější pro mladé začátečníky. Ale nebál bych se jí doporučit ani starším začátečníkům.

Skvělá mašina. Rád na ní vzpomínám, nehledě na to že to byla 125 a jela pomalu oproti silnějším kubaturám, i tak jsem měl zážitek z jízdy pokaždé, když jsem na ní sedl. Okresky paráda, ale rychlostní silnice utrpení, vítr si s vámi dělá co chce, tudíž trochu adrenalin a o dálnicích nemluvě...tam se tahle motorka prostě nehodí.
Má ale parádní zvuk na 125 ccm. Po jízdě delší 1 h ale začínaly bolet záda, a později byla bolest až neúnosná. I když jsem si udělal řidičák rovnou bez omezení, jednu sezonu jsem jezdil na téhle než jsem následující přesedlal na 600ccm. A jsem za to rád, osahal jsem si jízdu, včetně pádu (sklouznutí). Kybych začínal na 600, možná bych z netrpělivosti zkoušel víc a víc co to dá, a na to bych možná i doplatil, takhle jsem už měl zodpovědněší přístup a něco málo zkušeností pro budoucnost.