KTM 1190 Adventure (2013)

Vlastník Sabik1
Vloženo 24.2.2015
Aktualizováno 18.6.2015

Super cesťák, který se nezalekne ani velmi svižného cestování ani lehčího offroadu

Triumph Tiger Explorer: bazarové motorky nebyly v dobrém stavu

První dojmy - Motorka je pohodlná, poměrně vysoká a motor má síly na rozdávání. S motorkou jsem zatím najel jen málo ale myslím, že mě čeká spousta zajímavých a příjemných kilometrů v sedle.

Motorku bych doporučil pro - Všem co mají rádi svižné cestování

Doplňky na motorce - Doplňky zatím nejsou žádné ale určitě bude turistické plexy a nějaký ten kufr. Padací rámy a tak

Tuhle motku jsem si vybral pro kombinaci pro mne velmi zajímavých vlastností. Super silný dvouválec, na který si budu muset pravda trochu zvykat protože zatím jsem měl vždy jen 4 válce. Další je velké množství různých nastavení což pro mne znamená, že si podle chuti člověk může nastavit podvozek, motor či ABS na sport, cestování nebo prašné cesty. Co se týká cestování, jsem rád, že moto zvládne jet podle počítače i za cca 5 litrů a to jsem nečekal a mile mne to překvapilo. Co se týká doplňků budu muset zainvestovat do vyššího plexiskla, mám totiž 194cm a nad 100km/hod. to začíná dost foukat. Jinak zatím velká spokojenost.

kabl
kabl napsal 24.02.15 v 21:22

Paradni stroj!

biosák
biosák napsal 24.02.15 v 21:04

Super mašina

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.02.15 v 20:58 10b.

Velká gratulace
Opravdu povedenej kousek