Triumph Street Triple R (2012)

Vlastník xESORIMMERx
Vloženo 21.2.2015
Aktualizováno 13.3.2021

Generálka "19"

Vloženo: 05.07.2019, Uskutečněno: 05.07.2019, Stav tachometru: 16643 km, Zhlédnuto: 13x

Nadešel čas, udělat vetší servis. Proběhla výměna brzdovky, oleje castrol power 1, svíček, filtrů hilfo, seřízení a vše co k velkému patří. Navíc jsem vyhodil čínský CNC a dal originál páčky které mě prostě uživatelsky přijdou lepší. Přenastavil se podvozek do továrního nastavení cca pár kliků spíš do komfortu včetně předpětí pružin, abych si už necvakal zubama na těch našich tankodromech. Z výsledku jsem nadšený, pocitově to naprosto změnilo jistotu v jízdě. Přidal jsem zadní destičky RX3 a proběhlo kompletní čistění brzd a řetězu( páč sem prase :D ). Nakonec kompletní kontrola vše u moto Svoboda z Lysé. Můžu vřele doporučit! Ano, nájezd pořád trestuhodný
Od posledně ješte přibyly padáky od rutana a mám to kompletní.

• 2018

Letošní rok je rok plný změn a já věřím, že k lepšímu. Podařila se sehnat nová stupačka řidiče, která sice narovnaná, ale ne ideální. Hlavně došlo na výměnu zlořečených světel. Levý bylo prasklý už fest a pravý se začalo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.05.2018
    Uskutečněno: 25.05.2018
  • očista 2017

Pár aktuálních fotek. Nové gumy vpředu qualifier II, vzadu jedničkový.

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2017
    Uskutečněno: 04.08.2017
  • Záznam po letech

Dva roky jsem tady na to dlabal, tak dám něco dohromady. Sposta věcí se zatím povedla, spousta malinko posrala :-D Takže tady jsou obrázky následku dvou loňských pádů ze stojánku (v minimální rychlosti ) :-D Aktuálně v

Typ: Havárie
    Vloženo: 04.08.2017