Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník kojot
Vloženo 6.1.2015
Aktualizováno 24.8.2018

Vloženo: 14.09.2015, Uskutečněno: 14.09.2015, Stav tachometru: 57230 km, Zhlédnuto: 8x, Firma: FIRMA:Marek Pšád - hamletovygumy (Brandýs nad Labem)

Odjezd hektický. Mazána klapka Exup + výměna šroubů, dva jsem urval dva ukroutil a jen dva vyndal korektně. Urval jsel plastový šroub na plexi. Nákup nerezových s plastovou podložkou.
Zadní guma Michelin Pilot II dvousměsová u Hamleta. Po 1400km můžu říct super volba.
Přespání v Campu Vodník u Vimperka, výborná kuchyně milá obsluha čisté sociálky. Přeci jen noční teploty na stan nic moc. Ráno kolem sedmé teploměr ukazoval jen 2°C. A hnusná mlha. Cesta přes Passau otravná až k Berstesgadenu. Tady už je to o dost lepší.
Další campík v Toblachu Itálie. Olympic Camp. Perfektní zázemí, ale v noci bylo fakt zima ráno rovná 0°C. Na to že mam jen letní spacák, fakt žádná hitparáda. Měl jsem na sobě dvě trika.
Vše kolem Cortiny,Marmolády a Araba poježděno. Svištíme na Brixen, kdy najednou Marec zjistí že nemá telefon. Zpět 80 km na Passo Falzarego, kde ho hodný lidi dali na kasu.
Camp na Breneru, konečně v noci bylo asi 8°C, zima mi nebyla.
Začal mi opět vrzat Exup. Měděná pasta asi není 100%, navíc lítá otáčkoměr 0/7 tis = chyba exup. Musím to prověřit.

• Baterka?

Jen zkusmo jsem to včera zkusil z nudy v garáži nahodit.. a ani ťuk, jen kontrolka lehce problikává.. Takže baterie bude v ..., ale má nárok je tam pořád origo z výroby. Zkusím nabít po dvou měsících (dělal jsem v lednu

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.03.2018
    Uskutečněno: 02.03.2018
  • Průlet ČR a kouskem SK

S Tomem jsme vyjeli za Čakovickou partičkou směr Morava. Sice přes Kolín mimo dálnice, ale celkem svižně. Nevim co mě to popadlo, ale zkoumal jsem spotřebu. Když jsem se po okreskách držel do 120tky pak po cca 211 km a d

Vloženo: 07.09.2017
    Uskutečněno: 29.07.2017
  • Spínač brzdového světla

Dole pod řidítkem u brzdové páčky je takový malý čidlo na sepnutí brzdového světla. Odešel do věčných lovišť... fungoval a pak zas ne.., vyčištěno, přeletovány spoje.. furt stejné problémy. Dnes výměna u Moto Ulrych St.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.06.2017