Honda CB 500 (1997)

Vlastník baruš94
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 1.3.2015

Moje první motorka!! =D Ze začátku jsem se bála, že 500 pro mě nebude to pravý, ani jsem pořádně nedosáhla na zem a taky to není nejlehčí motorka..

Motorka koupena od FO - =)

Suzuki GS 500E: Nenašla jsem žádnou vyhovující.
Honda CBR 125R: Slaboučká.
Honda CBR 600F: Nechtěla jsem silnou motorku jako mojí první

První dojmy - Poprvé jsem na ní jela v zimě, byla jsem sice sakra vymrzlá, ale je to hodná kočička :). Tahle motorka zvládá moje prozatím "barbarské" podřazování, perfektně reaguje na rychlé přidání plynu, opravdu mě poslouchá na slovo, ale nezakřikněme to :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky jako jsem já =)

Doplňky na motorce - Padáky; seškrcená na 25kw - ale pouze pro první sezónu, laděný výfuk, snižovaná jak na tlumičích, tak je snížené sedlo

Tuhle motorku jsem si vybrala, protože je úžasná pro začátečnice jako jsem já. Dá se zvládnout její hmotnost i výkon. Hodněkrát mě podržela na silnici, kde byl štěrk a já ho přehlédla, věřím, že jiná motorka by mi tohle nedovolila. Brzdy s podvozkem jsou skvělé, servis nenáročný (hlavní investice bylo jak pořízení tak první pořádný servis). Motorka skvěle posloucháve městě, ale zatím jsem neměla možnost jí dostatečně projet, navíc mám také nějaké osobní limity, které se mi doufám podaří brzy zlomit.

Míra
Míra napsal 05.03.15 v 20:08

Dobrá volba

baruš94
baruš94 napsal 23.02.15 v 13:17

A kde jsi me slysel??

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 22.02.15 v 08:52 10b.

Dávám deset za ten luxusní sound, probuzení, jak se patří.
Pokud si to teda dneska ráno byla ty.

Petta
Petta napsal 20.02.15 v 13:15

Na začátek super, pak přijde něco lepšího..

Drahoš1
Drahoš1 napsal 19.02.15 v 19:58 10b.

Pekná motorka tak ať slouží a hlavně bez nehod