Kawasaki KX 80 (1992)

Vlastník EnduroKulda73
Vloženo 27.12.2014
Aktualizováno 27.12.2014

Vloženo: 14.12.2015, Uskutečněno: 14.12.2015, Stav tachometru: 10 km, Zhlédnuto: 21x

Tak mi začaly první vyjížďky,ale zatím jenom za barák na pole.
Technika funguje parádně,motor jak tlumiče odvádějí skvělou práci,ale jak pak by ne.Když je vše nové .Ale jsou samozřejmě další plány a to perfektně doladit vzhled.Abych vás nějak naladil:Lakovaný brzdiče,všechen hliník vyleštit,polepy by Kulda a mnoho dalšího.Tak poladit pčívěs na motorky co máme.Ale to vše uvidíte,přidávm pár fotek.
Fotka z trati je starší,když to ještě nefungovalo jen jsem nemám co dát,to musím poladit :)

• fakt trénink?

Kawička je hotova (y) (y) (y) Takže 2 tréninky na trati u mě jsou docela zázrak.Při druhém se roztrhl řetěz při mém ,,vražedném tempu´´ big_smile Musím se už začít poohlížet po něčem jiném je to pekelně malé,ale j

Vloženo: 31.05.2016
    Uskutečněno: 31.05.2016
  • Stojan

Proběhla výroba stojanu s čím jsem velmi spokojen s výsledkem,pár večerů to zabralo.Objednány věci do předních vidlí a destičky (motoline.cz) díky Martine.Na to se hned vrhnu a o tom dám vědět.Pak ještě pár maličkostí,už

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.04.2016
    Uskutečněno: 06.04.2016
  • Nakopávačka,hadice

Tak konečně jsem dokončil výrobu nakopávačky tamta už byla strašná ani se neschovala za rám,tak bylo na časi ji nahradit.Snažil jsem se trochu příblížit stylu KXF-do spirály a asi se mi to i trochu povedlo.Možná ji potom

Vloženo: 21.02.2016
    Uskutečněno: 21.02.2016