Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník -JJ-
Vloženo 27.12.2014
Aktualizováno 9.1.2015

Moje první mašina - Kráska
Koupená 2009 - prodaná 2013.

První dojmy - Mám zřejmě v oblibě si jezdit kupovat věci poměrně daleko a jelikož jsem měla strach jet sama až z Liberce, odvezl mi ji znamý.

Můj sen byla Limitka R6 r.v.2003... Po naléhání kamarádů, že jako prvni motorka to opravdu neni dobrý nápad, jsem pokukovala v inzerci, co jiného vybrat... A pak se tam rozsvítila Kráska, hned jsem věděla, že to je ona.. Jak jsem psala výš, domů Kráska dorazila se známým, takže pořádně jsem ji vyzkoušela až tady. Co se týče posedu, sedla jak ulitá. A i když je výška trochu štelovací, řekla bych, že je to mašina spíše pro vyšší lidi. Od první vyjížďky jsem jako úplný začátečník a trdlo nečekala vubec nic, spíš přání, ať se v pohodě vrátíme domů. Tehdy měla obuté cestovní gumy ještě z výroby. V prvních zatáčkách smrt v očních, vůbec do zatáčky nešla. Nevěděla jsem, jestli mam sesednout a prosit ji na kolenou. Popravdě po prvnich desítkách km jsem si říkala, že to asi fakt není nic pro mě, jen další životní přešlap. V půlce vyjížďky jsem už začala být vysmátá od ucha k uchu, i kdyz jsem s ní stále v zatáčkách bojovala. Po pár dnech ježdění jsem zajela za známým se pochlubit a hlavně ho poprosit o zkouknutí, jestli je v pořádku, protože mi stale nešla... V tu chvíli přišla největší potupa toho roku - asi se musel projevit tehdejší peroxid na vlasech.. Jako ostřílený motorkář ji jen sjel pohledem, pohladil gumy a oznámil mi, že jsem úplně blbá, že tu 14 dní jezdím na totálně prázdných gumách, které jsou stejně na jednu věc... Po výměně gum jsem nechtela slézt... Lehonce ovladatelná, když člověk chtěl i svižná, žádná vzteklina, prostě dokonalá na začátek. O motorce vám to sice nic neřeklo, ale snad aspoň trochu pobavilo.

Decathlon
Decathlon napsal 03.01.15 v 08:33 10b.

dzarmil
dzarmil napsal 28.12.14 v 20:02 10b.

Japonskej "dvouvál" v moc pěkným kabátku .Recenze dobře popsaná,ale hlavně,že to všechno dobře dopadlo .

-JJ-
-JJ- napsal 27.12.14 v 21:14

Zluta je dobra, je to moje barva gumam se ted uz smeju taky, akorad nevim, jestli jsem tenkrat byla opravdu tak blba nebo tak moc nadsena, ze ji mam, ze me nenapadlo je zkontrolovat a musim priznat, ze parkrat jsem namale mela, ale s kraskou jsme to zvladly.

Thunder
Thunder napsal 27.12.14 v 18:32 10b.

koukám že žlutá je nejlepší prázdný gumy pobavili, se divím, žes s tím někam nešvihla a pěkný SV

olin.uo
olin.uo napsal 27.12.14 v 11:55 10b.