Honda CB 750 (1977)

Vlastník ruldaR1
Vloženo 26.12.2014
Aktualizováno 17.2.2016

Honda CB 750 Four F2 Supersport. Perfektní dílko od Hondy, kde dle mého spojili klasiku se sportem.

První dojmy - Zatím nedokážu popsat jak je na tom mašina z pohledu jízdy, jelikož jsem ji dodělal v půlce listopadu a nestihl se na ni projet. Jen asi 300 metrů po ulici abych věděl jak brzdí a řadí.

Motorku bych doporučil pro - Tento model vypadá úplně luxusně vedle CB 750 K. Takže doporučuji tomu, kdo ji má :-)

Doplňky na motorce - Žádné nejsou a nikdy nebudou. Opět jen pouze padací rámy u motoru. To je ale nutnost, vzhledem k nedostaku náhradních dílů (víka motoru atd.)

Jednovačkový, černý motor je dominantou a hned za ním obrovský zadní brzdový kotouč. Ten napovídá že ostrá verze Fourky pojede jak šlak Stejně krásná klasika jako CB 750 K, ale s obrovskými rozdíly. Snažil jsem se co mě síly stačily, aby vypadala jako když sjela v roce 1977 z výrobní linky. No nebyla to pr...l. ale povedlo se. Na motorce není jedinný replikový díl a to díky klukům z MOTOSHOPU JANOV u Litomyšle, kteří jsou dealeři HONDY a ty svou mravenčí prací sehnali nesehnatelné. Takže stav A1... Zkušenosti s tímto modelem musím nechat na jaro, až ji proženu dle mých možností a schopností...

Marchelo3
Marchelo3 napsal 27.08.15 v 13:19 10b.

Nádhernej stroj a dobře odvedená práce kdysi jsem jí taky měl jako bezpapíráka

Saxn
Saxn napsal 02.01.15 v 18:24 10b.

Krasavec s brutálním motorem

Decathlon
Decathlon napsal 30.12.14 v 16:53 10b.

vwlasta
vwlasta napsal 30.12.14 v 14:24

Mooc pekna práca.

fino007
fino007 napsal 30.12.14 v 00:24 10b.

krásná Hondička