Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník Swistik
Vloženo 22.12.2014
Aktualizováno 22.12.2014

Parádní svezení, výborné sedadlo oproti předchůdci Z 750. Jak se říká že nejede od spodu tak kolem 4 - 6 tisíc krásně jela. Krásný posez. Nebyl problém i na delších cestách.

Yamaha YZF-R6: Přišla mi opravdu malá a chtěl jsem i trošku cestovat.

První dojmy - Opravdu jsem se bál 95 kW a radiální přední pumpy a přechodu z naháče na kapotu. Ale po prvních pár metrech obavy opadly. A velice rychle jsem si na ni zvykl.

Motorku bych doporučil pro - Asi né úplně pro začátečníky, protože přední brzda je opravdu citlivá a během okamžiku není problém jet přes 200km/h. Chce to jezdit hlavou a né srdcem.

Doplňky na motorce - Turistické plexi, protože originální stíní a není vidět tachometr.

Poprvé jsem se sní setkal, když jsem byl na vyjížďce s kamarádem co ji měl a bylo to láska na první pohled. Zvuk motoru od výfuků Laser a celkový vzhled a ta barva. Prostě úžasná.

Rok se s rokem sešel a byl čas pořídit něco nového. A když jsem se dozvěděl, že ji kamarád prodával hned jsme si pro ni jel. Dostal jsme k ní i originální plexi a stojan pod zadní kolo co si více přát.

První jízda byla hodně opatrná. Bál jsem se vzít za plyn a pak za brzdu. Ale tak neskutečně mi padla do ruky. Byl to prostě sen. A když si zalehnete na nádrž a necháte rozbouřit motor, je to úžasný pocit.

Dalo trochu práce ji úplně vymazlit ale podařilo se. Byla jako nová. A jak se říká že se na ní nedá cestovat tak se mi podařilo vyjet na Velký Javorník a úplně bez problému. Asi je to zvyku a soužití s motorkou.

Velkově jsem velice spokojený a doufám v mnoho šťastných kilometrů.

rybíz5
rybíz5 napsal 23.12.14 v 19:21 10b.

Super mašina