Cagiva Raptor 1000 (2003)

Vlastník Michelin777
Vloženo 17.12.2014
Aktualizováno 18.12.2014

Dlouho jsem přemýšlel po Cébru co koupit, věděl jsem že chci zkusit dvouválec, jediný který,mě doopravdy zaujal byl Raptor ale ještě více mě zaujala verze V-Raptor.

Motorka koupena od Kwakerr (Uherské Hradiště 1)

První dojmy - První dojem byl super, hned po tom kousku co jsem měl možnost se projet, mě dostala a musel jsem jít hned přivést domu...

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, co má už nějaký km najezděný, reakce na plyn je doopravdy rychlá a nejednou mě překvapila.

Doplňky na motorce - Laděné výfuky, proužky na ráfcích, kapku svého designu, diodové zadní světlo a diodové blinkry. Do budoucna padáky, klín pod motor, kryty chladičů, nějaký univerzální plexi a vzduchový filtr

Můj výběr byl jasný, chtěl jsem dvouválec, typu co se moc nevídá a z toho mě vyšel
V-Raptor jako jasná volba.

Jelikož jsem ho koupil skoro na podzim, stihl jsem najet cca 1000 km, už jsem ho začal i dolaďovat pohledu svému, proužky na ráfky, laděné výfuky a kapku toho vlastního designu.

Co se týče motoru, nemám mu co vytknout chová se tak jsem čekal lehce ucukaný, ale to je prostě dvouválec. Kapku mě jen mrzí jeho plasty, mám naprasklý oba podsedláky takže je třeba nechat je spravit. Úložný prostor nulový, budu se muset hodně snažit tam alespoň narval lékárničku. Ještě by mohla být větší nádrž, člověk ujede pár km a už na něj řve hladový oko. Ale i přes tyto zjevný nedostatky, který jsou nula nula prd problém, jsem s ní nadmíru spokojen, to co vydávají laděný výfuky to je doopravdy něco, jen to s nima cuká i ve vyšších otáčkách ale to by se mělo doladit jiným vzduchovým filtrem .

Kwakerr
Kwakerr napsal 17.04.15 v 23:32

až na tu šachovnici super :)

Mirrecekk
Mirrecekk napsal 04.01.15 v 03:39

Krasna italska kocka,take nad ni do budoucna uvazuju. 10b

strakon
strakon napsal 18.12.14 v 10:46

Tak vítej do rodiny, je parádní, tak ať dělá radost a slouží jak má, chybělo málo a jel jsem pro něj já. To plexi bych tam nedával, to mně přijde jako prznění V-Raptora

Martin_SV
Martin_SV napsal 17.12.14 v 21:32 10b.

Italský design a japonský srdce, co víc si přát Je to nádherný stroj a dvouvál je dvouvál, ten nikdy neomrzí !!! Jasných 10b

HAVK102
HAVK102 napsal 17.12.14 v 20:34