Honda VTX 1300 (2007)

Vlastník Temple
Vloženo 14.12.2014
Aktualizováno 4.9.2017

Je to chopper,ako remeň,lebo Honda je Honda a má krásne krivky,ako sa patrí na retro!

Motorka koupena od Od ruky z SK. - Predajca bol solídny,a otvorený k mojim otázkam,k motorke

Suzuki Boulevard M109R: důvod neuveden

První dojmy - Je to moja vysnívaná motorka,padli sme si hned do oka. Láska na prvý pohlad! Jediná vada krási na tejto motorke je vela plastou,inak je to spolahlivá mašina na ktorej sa naozaj menil iba olej a filtre a je inak bezproblémová. A má velký tach od spodku,čo sa nedá povedat o všetkych chopproch!

Motorku bych doporučil pro - Pre motorkárou,ktorí nemusia iním ani sebe dokazovat,že akí sú velký machri.Táta mašina je pre motorkárou,ktorí milujú jazdu kochaním sa prírody a cesty.

Doplňky na motorce -

Je to motorka,ktorá mi sedí.A dúfam,že láska na prvý pohlad nám dlho vydrží. Jazdné vlastnosti sú vinikajúce,je spolahlivá a velmi príjemná jazda stímto chopprom! Hodí sa na jazdu,alebo na prechádzku s motorkou,ale aj na väčšie túry.Aj napriek svojej velkej váhe 320kg sa dá lahko ovládat.Má pekný nísky posed.Má jednu malú chybičku,nevelmi pohodlní pre spolujazca!Nepohodlnost sa dá zniernit výmenou stupačiek pre spolujazca.

fatman
fatman napsal 19.02.17 v 09:10 10b.

Zabudol som ohodnotit
10B!

fatman
fatman napsal 19.02.17 v 09:06

Gratuluju
Sice to není chopper, ale cruiser ...(nechci rejpat, ale musel jsem ).
"Ako remeň" je ale určitě!
Máš ji super! Krásný kufry a pneu s bílými boky jsou mňam!
Užij si ji!
A možná někde na cestě dovi!

drak67
drak67 napsal 18.02.17 v 21:12 10b.

10 b. krásná mašina,přeji hodně parádních zážitků

Smrža
Smrža napsal 28.06.15 v 03:36 8b.

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 04.05.15 v 22:09