Jawa 350/638 (1986)

Vlastník Marty86
Vloženo 2.12.2014
Aktualizováno 2.12.2014

Prostě jawka je to super stroj

První dojmy - Při koupi jsem si myslel ze super,jízda OK. Papíry taky . po zjisteni doma katastrofa, když se umyla a opadalo bláto stala se z ni krasavice. Ted plánují jak ji vylepšit a vše na ni zdokonalit.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro všechny

Doplňky na motorce - Zatím nic

Vždycky jsem chtěl mít doma jawku, par jsem jich vystřídal alw vždycky jsem chtěl 350.,tak když jsem se díval po inzeratech našel jsem spoustu hezkejch ale od 15000 výš . mel jsem limit 12000 abych nezrujnoval rozpočet. Nakonec jsem našel tuhle, cena 11000 . zavolal jsem a slovo dalo slovo a druhy den jsem si pro ni jel. Byla bez STK tak vozejcek jel na vejlet.jawka mi hned padla donruky, jak se říká jako prdel na hrnec přijel jsem tam za tmy takze jsem jen nasedl , projel juk na čísla a hurá domu. Druhy den po zjištění jak moto vypadá jswmnse z hrozil, majitel řekl ze je trochu orezla čemuž jsem nevěnoval pozornost, tak přeci nekupuju novej stroj ze . Motorku jsem umyl a při zjisteni ze ta udajna rez není rez ale jen stara červená hlína jsem mel radost, takže dvě hodky mytí, pak své hodný tempovanina lesteni a už byla krasna
Po přihlášení a STK me hned ten den nechala stát,odešlo uloženin pojistky, špatný kontakt, ale potrapila hezky.
Pak klasika vyměněn olej anzatimnjsem na ni jezdil kolem komína. Vzhledem k tomu ze není v origo stavu ale je tam kapota z 640 prwmyslim o přestavbě na styl bobber nebo na přestavbu jawa 639 chopper .

Milan1963
Milan1963 napsal 03.12.14 v 13:11 10b.

Pěkná !!