Yamaha WR 125R (2010)

Vlastník DoMaN93
Vloženo 23.11.2014
Aktualizováno 12.1.2016

Koupě od známého - spokojenost!

První dojmy - Motorka hned po pár ujetých metrech okamžitě padla do rukou. Je zní krásný rozhled a dobře se řídí jak ve městě, tak v lehčím terénu jako je třeba polní cesta či les. Uvidíme jak se bude jevit na delší cestování.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych pro vysoké postavy, pokud nemáte 180cm, nekupovat.

Doplňky na motorce - Koupil jsme si taštičku na zadní blatník, krásně se tam vejde lékárnička i něco k ní!

Motorku jsem kupoval s najetými 17 000km, nedávno v servisu na seřízení ventilů, výměnu oleje a nové zadní pneu Mitas, na jaře mě čeká i přední. Na motorce mám najetých jen pár km převážně v lehčím terénu. Zatím jsem naprosto spokojen, motorka se snadno ovládá a je fajnově obratná.

Yamaha WR 125R je ideální motorka pro mladé nadšence, protože je to 4 dobý motor s velmi nízkou spotřebou (max. 3,2l). Když jsem se na motorce poprvé projel byl jsem nadšen co v ní je. Yamaha WR 125R má 11kw s obsahem 125ccm, 6stupňová převodovka,kotoučové brzdy, vodní chlazení a vysoký podvozek. Jediná nevýhoda je ta, že motorka nemá úložný prostor pro lékárničku, ale s tím se musí počítat, je to enduro.

Edit: Na motorce mám najeto přes 5000km, na 4000km měněný olej, filtr. Motorka má najeto přes 22000km a zatím bez problémů. Spotřeba 2,6l/100km.

Edit: Začali téct tlumiče (24 000km), nechal jsem dát nové gufera, zároveň nová řetězová sada.

Help93
Help93 napsal 04.05.16 v 19:22 10b.

Béďa33
Béďa33 napsal 30.04.16 v 11:37 10b.