Kawasaki ZR 7 (2004)

Vlastník jawar67
Vloženo 23.11.2014
Aktualizováno 23.11.2014

Krásná a ještě červená.Jízda je super, přesně to co očekávám. Čtyřvál táhne pěkně odspoda

První dojmy - Dlouho jsem vybíral z různých typů. Tato mě chytla za srdce. Je to prostě pořád ještě klasika - vzducháč, naháč a karbecy, žádná stříkačka.Jízdní vlastnosti odpovídají konstrukci rámu. Nejsem žádný rychlík, takže ve 160km má rám pořád ještě dost rezervy v tuhosti.

Doplňky na motorce - Mám zádní topcase 46l od Kappa a od stejné firmy používám i boční textilní brašny.
Budu montovat padáky a zvýšovat řídítka o 3 cm (kvůli většímu pohodlí)

Motor super, sice se jako vzducháč déle zahřívá, ale kdo by hned spěchal. Táhne i kolem 2000 otáček bez náznaku nějakého škubání. Takže když nespěcháte a chcete, můžete jet na pětku skoro pořád.
Brzdy dobré, nejsou ostré, při intenzivnějším brzdění se za ně musí trochu "vzít", ale pak kotví. Dle mě je to ale spíše výhoda.
Pod sedlo se to vejde docela hodně, mám tak antipich, náhradní svíce, zámek na kotouč, malou 10ti cm svítilnu, reflexní vestu, multifukční kleště, pojistky a ještě by se něco vešlo!
Spotřeba je při normální jízdě dle předpisů (s tolerancí) mezi 4,5 - 5 litry. Když jsem se vyloženě coural, jel jsem i za 3.8 )
Jezdím již rok a poruchy jsem zatím žádné neměl, moto má najeto cca 32t.km. Já na ní najel zatím 6tisíc.

marmin
marmin napsal 05.01.15 v 20:21

Krasa ,tiež ju mam a z recenziou uplne suhlasim , ake pneu obuvaš?

justyn
justyn napsal 30.11.14 v 19:55 10b.

Suprová a nenáročná strojovna Přeji mnoho štastných km v sedle Za 10b

holtík
holtík napsal 24.11.14 v 13:51 10b.

Píšeš to správně. Já jí měl a najezdil jsem na ní 61000 km a to bez jakékoli poruchy. Koupil jsem akorát nová lanka a vozil je jen pro případ že by nějaké náhodou ruplo. No ale nic. Tak jsem je dal při prodeji s motorkou. Je to nerozbitná mašina s dostatkem výkonu. Ať slouží alespoň jako mě. Jasná deset.

-Jandys-
-Jandys- napsal 23.11.14 v 21:51

Když si ji fakt zamiluješ je to super stroj

dedkoslavek
dedkoslavek napsal 23.11.14 v 20:20