Honda CBF 1000 (2010)

Vlastník snek1980
Vloženo 21.11.2014
Aktualizováno 21.11.2014

Novej mazlik do alp absolutni spokojenost

První dojmy - Po stormikovy trochu mene pohodlna, ale po drobnych upravach dokonala masina. Uz mam najezdeno na vsech moznych motorkach neco pres 30tis., ale motorku bez abs bych uz nechtel. Tak nejak se na ni citim bezpecnejc.

Ma gelove sedlo, vyzsi predni plexi jeste s pridavnym stitkem, vyhrivane rukojeti a sirsi riditka. Proste upravena na delsi cesty.
Pro me jezdeni po cechach = jenom utrpeni, takze sem hledal neco noveho na alpy... V prumeru davam poslednich par let cca 5dni x 600km denne po kopeckach v alpach, a z toho dost casu v desti. V-stoma uz jsem se zacinal v desti bat, nejezdim zrovna pomalu a prudni kolo mi kazdou chvilku nekam cestovalo. S hondou je to uplne jine kafe, na moje zada to neni tak pohodlny stroj, ale vsechno ostatni je uplne jine kafe. Stabilita, zrychleni a hlavne ty brzdy, to je bomba. Ma kombinovane abs... Sama si trocho pribrzuje zadek a ani kdyz brzim na krev v desti, zadni brzdu nepouzivam a stojim skoro na fleku. Uz jsem ji koupil s gelovym sedlem, sam bych do nej asi za ty penize nesel, ale je k nezaplaceni, ani po 10h vkuse pohoda,... Proste nema chybu. Mym cilem bylo vzdycky bmw gs1200, ale s timhle strojem zacinam pochyboval, jesti to vlastne bude nekdy potreba.

Pito4g
Pito4g napsal 26.01.18 v 13:07 10b.

Ake tam mas sedlo a riaditka? Inak jasna 10tka