Jawa 350/639 (1991)

Vlastník johny.mnemonic
Vloženo 27.6.2006
Aktualizováno 16.8.2015

Jezdil jsem jí 2 roky a vždycky mě všude dovezla, je to spolehlivá holka a věrnej dříč.

První dojmy - První dojem byl, že je to velkej a těžkej stroj se spoustou výkonu. Bohužel hned druhej byl strach z rozjezdu, jelikož na 639 udělali plastovou spojku, která ráda škube.

Zkušenosti: 350 má docela sílu, dobrá motorka i na dlouhé cesty ve dvou, nevadí jí žádnej kopec, jede pořád. Kdybych nekoukal na vír v nádrži není pro ní problém držet i 120km/h ve dvou lidech.

Další info: Jela pěkně, ale kvůli váze a spotřebě jsem jí prodal. Chci ČZ 180, páč moc nevážím a moc toho taky nenajezdím...350 byl pro mě zbytečnej luxus

johny.mnemonic
johny.mnemonic napsal 04.07.06 v 15:31

Jsem na tu ČZ zvědavej,ale má stará ČZ 175 mi žrala max. 4l, většinou cca 3,3 - 3,5l. To by byl docela rozdíl...

s4r
s4r napsal 27.06.06 v 19:31

Ahoj, smím se zeptat, kolik ti žere??? Ono totiž pokud jsi někde na pěti litrech, což by mělo být optimum, když jí dáváš zabrat, tak bys to měl brát v pohodě... TU ČZ budeš muset víc točit aby jela a se spotřebou na tom budeš jen o chlup lépe, ne-li stejně... <br />
<br />
Proč to píšu? Rozmysli si ten prodej, udělej jí nádhernou, hezky se o ní starej a uvidíš, že přebytečný luxus to v žádném případě není!!!